Atgriezties pie raksta

« 4 iemesli, kāpēc zobu balināšanu veikt klīnikā, nevis mājās

Zobu balināšana šodien nav nekas neparasts, to izmanto ļoti daudzi, lai uzlabotu savu smaidu. Zobu balināšana iespējama dažādos veidos. To var veikt mājas apstākļos ar balinošām pastām vai speciāliem balināšanas līdzekļiem, ko liek zobu kapēs. Zobus mājās nereti mēģina balināt arī ar dažādām tautas metodēm. 

Tāpat profesionāla zobu balināšana pieejama zobārstniecības klīnikās, kas arī ir viens no ieteicamākajiem veidiem, kā iegūt baltākus zobus. Kāpēc balināšana klīnikā ir labākā izvēle? Lūk, daži argumenti.


Rezultāts jau pēc dažām stundām


Zobu balināšana zobārstniecības klīnikā ir vienīgais veids, kā iegūt vēlamo rezultātu jau dažu stundu laikā. Mājas apstākļos tas aizņemtu vairākas nedēļas, kā arī nav garantijas, ka rezultāts būtu tikpat labs, kādu var sniegt balināšana klīnikā. Ātrs rezultāts mūsdienās ir ļoti būtisks, jo katrs novērtē savu laiku un vēlas to veltīt patiesi svarīgajam. Kāpēc katru dienu veltīt laiku un pūles zobu balināšanas procedūrām, ja to visu var aizstāt ar dažām stundām zobārstniecības klīnikā?


Par vairākiem toņiem baltāki zobi uzreiz


Zobu balināšana klīnikā ir labākais veids, kā uzreiz iegūt pat par vairākiem toņiem baltākus zobus. Efektīvs rezultāts būs redzams uzreiz, nevis būs jāgaida vairākas nedēļas un jācer, ka balināšana mājas apstākļos sniegs cerēto efektu. Veicot balināšanu klīnikā, speciālists pielāgo procedūru katram klientam un viņa zobu specifikai.


Saudzīgs un drošs process speciālista vadībā


Zobu balināšana ar profesionāliem līdzekļiem nav nekāda joka lieta. Lai neapdraudētu savu veselību un zobu stāvokli, balināšanai jānotiek stingri pēc instrukcijām. Tāpēc ir daudz labāk, ja visu šo procesu vada un uzrauga zinošs speciālists. Veicot balināšanu uzticamā klīnikā, varat būt pārliecināti, ka process ir iespējami saudzīgs un drošs, jo tiek izmantoti atbilstoši un moderni balināšanas līdzekļi, lietotas piemērotas devas un ievēroti visi drošības pasākumi.


Ilgstoši paliekošs balināšanas efekts


Profesionāla zobu balināšana klīnikā ar mūsdienīgu metodi, piemēram, ar lāzeru vai gaismu, sniegs ne tikai pamanāmu un tūlītēju efektu, bet arī garantēs, ka efekts saglabāsies diezgan ilgi, pat līdz diviem gadiem, ja tiks ievērotas zobārsta rekomendācijas. Ar tautas metodēm un balinošajām pastām diemžēl šādu efektu, kas tik ilgi saglabājas, nebūs iespējams sasniegt.


Kas jāņem vērā, gatavojoties zobu balināšanas procedūrai


Izvēloties veikt zobu balināšanu klīnikā, jāņem vērā dažas būtiskas lietas. Vispirms noteikti jāizvēlas uzticama klīnika, kurā tiek veikta zobu balināšana ar modernākajām un saudzīgākajām metodēm


Jāņem vēra, ka zobu balināšanu iespējams veikt tikai tad, ja mutes dobums un zobi ir veseli. Ja nepieciešams, pirms tam jāveic labošana, vajadzības gadījumā varbūt jānomaina plombas, ja tās ir redzamās vietās, jo plombas netiek balinātas. Pēc tam tās var atšķirties no dabiskajiem zobiem un būt tumšākas.


Zobu balināšanu nedrīkst veikt, ja vēl nav sasniegts 18 gadu vecums, kā arī šī procedūra nav piemērota grūtniecības laikā. Arī tad, ja ir ļoti jutīgi zobi, balināšanu neiesaka veikt, lai vēl vairāk nepastiprinātu jutīgumu.


Pēc zobu balināšanas tie var būt jutīgāki, tāpēc ieteicams izmantot zobu pastu, kas paredzēta jutīgiem zobiem. Kā arī vismaz divas nedēļas pēc balināšanas jāizvairās no sarkanvīna, kafijas, tējas, krāsainajām sulām un citiem produktiem, kas var iekrāsot zobus. Ieteicams arī atturēties no smēķēšanas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/45359

2019. gada 30. novembrī, 09:05, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet