Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 31.janvāra numurā:

* Būvniecības darbu grafiks gājēju tunelim Ogrē apsteigts par aptuveni diviem mēnešiem;
* Lai hokejā gūtu panākumus, trenēties jāsāk jau no mazotnes
Bērnu un jauniešu hokeja komandas ir vairākās Latvijas pilsētās. Viena no tām ar senām tradīcijām un vēsturi, kur bērni un jaunieši jau septiņpadsmit gadus var mācīties spēlēt hokeju, ir Ogrē.

Kluba pastāvīgā mājvieta ir Vidzemes ledus halle, kur notiek treniņi. Kopš 2013.gada klubs darbojas ar nosaukumu "Hokeja klubs Ogre Juniors" un, pateicoties augstajiem sasniegumiem, ieguvis atpazīstamību ne vien Latvijā, bet arī aiz tās robežām. 


Vairāk – jaunajā "OVV".


* Rubrikā "Vērtē autoritāte" – Vera Gruzniņa: "Visās lietās vajadzīgs enerģisks, mērķtiecīgs darbs ciešā sazobē ar dzīves un sirds gudrību";


* SIA "Ogres Namsaimnieks" klientu ērtībai jauns pakalpojums – e– rēķini;


* Avārijas izraisīšanā apsūdzētais ugunsdzēsējs-glābējs tomēr notiesāts
2015.gada 13.janvārī Aigars Zelčāns pildīja neatliekamus dienesta pienākumus – vadīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) operatīvo transportlīdzekli ar ieslēgtiem speciālajiem gaismas signāliem pa autoceļu Rīga-Daugavpils, dodoties atbrīvot personas, kas bija iespiestas ceļu satiksmes negadījuma rezultātā grāvī ieslīdējušā transportlīdzeklī. Apsūdzībā bija teikts, ka, neņemdams vērā meteoroloģiskos apstākļus – tumsu un apledojušu, slapju asfaltu, kā arī vadītā transportlīdzekļa īpatnības un stāvokli, ugunsdzēsēju mašīnas vadītājs izvēlējās braukšanas ātrumu, kas negarantēja satiksmes drošību. Tāpēc sākās sānslīde, un, daļēji sasveroties uz kreisajiem sāniem, ugunsdzēsēju automašīna iebrauca pretējā braukšanas virziena joslā un uzgāzās virsū vieglajam transportlīdzeklim. Sadursmes brīdī vieglais transportlīdzeklis ar četriem pasažieriem bija apstājies un neatradās kustībā. Ceļu satiksmes negadījumā no gūtajām traumām mira divi pasažieri un divi pasažieri guva vidēja smaguma miesas bojājumus.


* Par Ikšķiles novada pašvaldības izpilddirektori iecelta Agnese Jankuna;
* Rubrikā "Un atnāca Pegazs..." – Skaidrītes Loginas stāsts "Klasesbiedri";
* Skanīgu karuseli dāvā mazie mūzikas kolektīvi;
* Sports: Latvijas basketbola izlases kandidātu lokā trīs ogrēnieši; Pieci lielvārdieši cīnās par ceļazīmi uz pasaules čempionāta finālturnīru; Labākie volejbolisti – Madlienas vidusskolā un Ogres tehnikumā.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk! 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/45865

30. janvārī, 18:22, Reklāmraksti
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet