Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 7.februāra numurā:

* Kultūras kanona konkursā, godājot latviešu valodu, uzvar Ogres Valsts ģimnāzijas komanda
Konkursa uzvarētāji – OVĢ komanda – Laura Žukova, Maruta Sosnare, Matīss Teodors Seleckis un viņu skolotāja Vineta Oboznaja, kura pasniedz kultūras vēsturi, kulturoloģiju un vizuālo mākslu, savas plānotās performances – izstādes realizēšanai ieguva galveno balvu un dāvanu kartes (katru 150 eiro vērtībā no "Merķeļa drukas darbnīcas" un veikala "Depo").

Vairāk – jaunajā "OVV".


* "Topošo absolventu vizītkartē": Sirsnīgie, atsaucīgie un radošie ķeipenieši!


* Vilnis Naglis: "Gribētos cerēt, ka sabiedrība mainās uz labo pusi". 4.februāra publikācijas turpinājums
"Diemžēl nereti bērns tiek izmantots kā ierocis vecāku savstarpējā cīņā šķiršanās procesa laikā. Ir sievietes, kas apzināti raksta iesniegumus policijai, ka viņu vīri pret bērniem veikuši seksuāla rakstura noziegumus, bet vīri raksta iesniegumus, ka šādas darbības veikuši sievu jaunie draugi. Tajā brīdī, kad tiek rakstīts iesniegums, vecāki nemaz nedomā, savstarpējais naids aptumšo saprātu. Katru šādu signālu policijas darbinieki pārbauda ļoti skrupulozi. Vēlāk ekspertīzē tiek pierādīts, ka nekāda seksuālā vardarbība nav notikusi, bet, lai nonāktu līdz šādam secinājumam, vai esat padomājuši, kam bērnam jāiziet cauri? Tas ir milzīgs pārdzīvojums – tās ir ekspertīzes, pratināšanas, un skumjākais tas, ka šo pārdzīvojumu viņam sagādājuši paša vecāki, kuri nespēj civilizēti izšķirties. Es varu tikai aicināt: pirmām kārtām tomēr padomāt par bērnu, nevis savu ambīciju apmierināšanu," saka VP RRP Ogres policijas iecirkņa priekšnieks Vilnis Naglis.


Lūk, raksta apakšvirsraksti: * Pērn apcietinājums piemērots 16 personām; * Pirms sūtīt kailfoto citai personai, nopietni jāpadomā; * Jauniešu vidū popularitāti iegūst košļājamā tabaka; * Točku skaits ir sarucis; * Ielu pie sarkanās gaismas šķērso pat policijas klātbūtnē; * Bezvēsts pazudušo meklēšanā jāiesaista pat NBS gaisa spēki.


Vairāk – 7.februāra laikrakstā.


* Saeimas komisija nobalsojusi par Ikšķili Ogres novada sastāvā
"Uzsāktā kampaņa par Salaspils un Ikšķiles apvienošanos ir iniciēta tikai un vienīgi no atsevišķām šaurām politiskām grupām savās savtīgās interesēs. Man jums nav jāstāsta, ka līdz šo deputātu viedokļu paušanai būtībā neviens Salaspilī par novada pievienošanu Ikšķilei vispār nebija dzirdējis. Vēl vairāk, par to arī ikšķilieši nekad nav dzirdējuši un nekad nav pauduši kādu viedokli daudzajās Ikšķiles novada rīkotajās akcijās – iedzīvotāju nobalsošanās un citās," raksta Salaspils novada pašvaldības izdevums "Salaspils Vēstis".


* SIA "Ogres Namsaimnieks": Situācija iekšpagalmos lielākoties ir pašu dzīvokļu īpašnieku atbildība;


* Sports: Mazie ikšķilieši pierāda savas prasmes dambretē; Ogres un Ķeguma novada senioriem medaļas galda tenisā; Lielvārdieši palīdz izcīnīt ceļazīmi uz Helsinkiem; Ogres telpu futbolisti – 1.līgas līderi!


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!
Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/45949

6. februārī, 23:04, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

vērotāji • 7. februārī, 11:32
Ikšķilē pie varas esošie cīnās par savu izdevīgumu...
>> Zikai • 7. februārī, 11:02
Zika, kāpēc izsaki nepamatotas aizdomas pat melīgu viedokli? Neviens necietīs. Helmanis publiski ir n-tās reizes teicis, ka visi – gan Ikšķiles, gan Ķeguma, gan Lielvārdes pedagogi, pievienoto teritoriju bērni un viņu vecāki būs tikai ieguvēji. Pievienoto pašvaldību iestādēs darba vietu skaits netiks samazināts. Gluži pretēji pievienoto teritoriju attīstībā tiks ieguldīts krietni lielāks finansējums nekā tas ir bijis un ir pašlaik, jo NA ir pie varas un būs pie varas valstī mūžīgi. Bet ZZS, kura sagrābusi savās rokā, piemēram, Ikšķili, pie varas valstī vismaz tuvākā nākotnē, šķiet arī tālākā, netiks. Tādējādi, ja Ikšķile paliek savrup, tad tai nekas nespīd. Paliks par nīkuļojošu maz attīstītu teritoriju. Varēs ar saviem ZSS deputātiem iesālīties. Zika, tu gribi to novēlēt ikšķiliešiem?
zika • 7. februārī, 09:23
Ikšķile un īpaši Ikšķilieši būs zauētāji Ogres novada sastāvā. Skolotāji b/d audzinātaji, bērni ...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet