Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 18.februāra numurā:

* Augstākā tiesa atzinusi, ka Helmani un Robežnieku notiesājošais spriedums bijis nelikumīgs

* Tiesa, nevērtējot, vai pret apsūdzētajiem nav notikusi provokācija, pārkāpusi Eiropas Cilvēka tiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas 6.panta 1.punktu. Senāts atzīst, ka, nesniedzot vērtējumu par iespējamu policijas provokāciju, apelācijas instances tiesa pieļāvusi Kriminālprocesa likuma 564.panta ceturtās daļas pārkāpumu, kas atzīstams par Kriminālprocesa likuma būtisku pārkāpumu šā likuma 575.panta trešās daļas izpratnē un noveda pie nelikumīga nolēmuma.


* Pagarinot pilna nolēmuma pieejamību par astoņiem mēnešiem, būtiski pagarināts kopējais lietas iztiesāšanas laiks, kas izraisījis Kriminālprocesa likuma 14.panta pirmās daļas pārkāpumu. Pirmās instances tiesa lietas izskatīšanā pieļāvusi tīšu likuma pārkāpumu, kas konstatēts ar Tiesnešu disciplinārkolēģijas 2018.gada 12.janvāra lēmumu. Lietā nav izvērtēts, vai personai pārkāpuma rezultātā tika vai netika nodrošinātas tiesības uz taisnīgu tiesu, jo tiesa lietu iztiesājusi, pārkāpjot noteikto procesuālo kārtību.


Arī par šīm tēmām: "Par "apkaunojošo" ziņu saturu nav informēts ne cietušais, ne apsūdzētie..."; "Kā pārbaudīt neesoša materiāla saturu?" un citām lasiet jaunajā "OVV"!


* Čeku loterija palielina budžeta ieņēmumus un atklāj negodprātīgos nodokļu nemaksātājus;


* Vakances mūsu novadu pašvaldībās;


* Tapuši jauni Ogres novada pašvaldības Sabiedriskās kārtības noteikumi


Ogres novada pašvaldības 2010.gada 16.septembra saistošie noteikumi Nr.20/2010 „Par administratīvo atbildību par sabiedriskās kārtības pārkāpumiem Ogres novadā” ir novecojuši, un tajos paredzētie sodi neattur pārkāpējus no atkārtotu pārkāpumu izdarīšanas, turklāt spēkā esošajos noteikumos iekļautas normas, kas noteiktas citos likumos vai noteikumos, tāpēc tās dzēšamas.


Visu rakstu lasiet jaunajā "OVV"!


* Skolēni ēno Ķeguma novada pašvaldības darbiniekus;


 *Aicina ziedot grāmatai par Lielvārdes novada lepnumu Edgaru Kauliņu;


Pie grāmatas sastādīšanas strādā pazīstamā žurnāliste Lia Guļevska, redaktore ir Rūta Koluža, rakstus datorā ievada Maruta Jēkabsone.


* Ogres 1.vidusskolas frisbijistēm Skolēnu spartakiādes bronza!


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!


Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!


 


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/46071

17. februārī, 17:46, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

? • 19. februārī, 17:55
Kas te vislaik atvem to savu žulti ?
abonente • 19. februārī, 10:09
Man arī nav pieņemams, ka Ločmele savas Lielvārdes Goda cilvēkiem liek staigāt ar cepuri, lai savāktu naudu grāmatai par Lielvārdes lepnumu - Kauliņtēvu. Jādomā, Ločmele nav vietējā, ja tā izturas pret pārbaudītām vērtībām?
Ceļu policists • 18. februārī, 22:59
Kādreiz visu un visur atļāva sev !

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet