Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 3.marta numurā:

* Palīdz vienaudžiem spert soli tuvāk nākotnes profesijai


Piektdien, 28.februārī, Ogres Vēstures un mākslas muzejā notika piecu Ogres 1. vidusskolas 12. klases komercnovirziena programmas audzēkņu – Lindas Sticeres, Annas Akinfovas, Rēzijas Aperānes, Diānas Ķervesas un Lāsmas Ločmeles – projekta ietvaros organizētais pasākums jauniešiem "Sper soli pretī panākumiem". Tā gaitā viņu vienaudžiem neformālā gaisotnē bija iespēja tikties ar vairāk nekā desmit potenciālajiem darba devējiem.


Vairāk – jaunajā "OVV"!

* Senioru deju kolektīva "Ogrēnietis" mūža mīlestība – deja 


"Katrs kungs kā ozols un katra dāma kā liepa, bet kolektīva vadītāja Ināra Driksna ir cilvēks, kurš sasniedz savus mērķus. Kaut gan viņa teikusi, ka nekad mūžā neradīs nevienu horeogrāfiju, jubilejas koncertam veidotā deja "Tas mans mūžs" bija laba. Paldies Inārai par milzīgo cieņu pret latviešu tautas tērpu! Es uz jums skatos kā uz pērlēm. Jubilejas reizē nevaru nepieminēt Graša kungu. To sēklu, ko Ojārs Grasis iesēja "Ogrēnietī", – labsirdību, mieru, gaišumu, Inārai izdodas turpināt un pacelt vēl augstākā kvalitātē,” tā horeogrāfe, Ogres deju apriņķa virsvadītāja Iluta Mistre.


* Ar došanas prieku vairāk apveltīti tie, kam mantas mazāk 


Rubrikā "Domāju tā" pārdomās dalās ogrēniete Ilga Rēdmane.


* Energoresursus taupīt jāsāk jau bērnudārzā 


Laikā no 2015. līdz 2019.gadam Ogresgala VPII "Ābelīte" ir vislielākie ietaupījumi elektrības, ūdens un apkures rādītājiem starp visiem Ogres novada bērnudārziem, visievērojamākais ir tieši elektrības ietaupījums.


Vairāk – jaunajā "OVV".


* Ogrēniešus mēnesi priecēs jauns vides objekts – izgaismota lidmašīna 


Lidmašīnas autors ir dizaineris un zīmola December Design (SIA "First Service") radītājs Kristaps Štobis, kura gatavotās dekorācijas rotā vairākas Latvijas pilsētas, un dažas idejas plānots īstenot arī Eiropā. Turklāt pēdējo gadu centrālās ielas dekorējums Ogrē ir tieši šī uzņēmuma konceptuālais risinājums.


* Ogrēniete Līga Konopecka "Riska momentā" laimē 1630 eiro;


* Daži ieteikumi gavēņa laikam


Sertificēta uztura speciāliste Liene Sondore uzskata, ka mūsdienu cilvēkam gavēnis ir nepieciešams vēl vairāk nekā agrāk. Mēs esam tehnoloģiju varā, nesaprotam sevi, savas attiecības, esam stresoru ietekmē, esam raduši visu savu dzīvi dalīt ar citiem. Gavēnis var palīdzēt mums vismaz nedaudz sakārtot sevi, pamainīt kaut ko mūsu steidzīgajā ikdienā.


Visbiežāk gavēņa laikā cilvēki atsakās no pārtikas produktiem – gaļas, saldumiem, cukura, alkohola, ātrajām uzkodām. Taču kādam tā var būt arī atteikšanās no smēķēšanas, pārāk ilga ekrānlaika un citiem neveselīgiem ieradumiem.


Būtiski, ka gavēnis ir pietiekami ilgs laiks, lai varētu savus ieradumus mainīt.


* Recepte: Rīsu zupa ar žāvētām aprikozēm.
Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!


Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!


 


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/46227

2. martā, 18:26, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Brīvības ielas lidmašīna • 3. martā, 08:25
Lidmašīna atkal ir labs akcents - turpinājums Ziemassvētku un Jaungada dekorācijām Brīvības ielā. It īpaši bērniem patīk te pakavēties.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet