Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 6.marta numurā:

* Birzgalietis pēc 25 gadiem Uzbekistānā atrod dēlu un meitu


Pagājušā gada nogalē internacionālā TV raidījuma "Ždi menja" (Gaidi mani) studijā birzgalietim Bruno Ozoliņam bija iespēja piedzīvot neaizmirstamas emocijas. Viņš pēc 25 gadiem sastapa savu nekad neredzēto meitu, kā arī varēja atjaunot saikni ar dēlu un sievu.

Vairāk lasiet jaunajā "OVV".


* Jau nākamnedēļ pirmās traktortehnikas apskates


Jaunajā "OVV" – to laiki un adreses mūsu novados!


* Ogrē uzsākti jaunās bibliotēkas celtniecības darbi;


* Domāju tā: Paldies diviem lieliskiem lielvārdiešiem!


...Pirmā apstāšanās – pie Lielvārdes kultūras nama, kur mūs sagaida lielisks stāstnieks Juris Lastmanis.


Ekskursijas noslēgums – Lielvārdes pagasta "Jaunpuriņos" jeb "Zelmas maiznīcā". Te mūs sagaida tautiski ģērbusies saimniece ar aubi galvā un baltām zeķēm kājās. Tikšanās sākas ar interesantu rotaļu pagalmā – treniņu pīrāgu cepšanā, kas rada lielu jautrību. Turpinājumā – ūdens kliņģeru gatavošana, interesants stāstījums, demonstrējums un pēc kārtīgas roku nomazgāšanas – ekskursantu darbošanās.


Pilns vēstules teksts – 6.marta "OVV".


* SIA "Ogres Namsaimnieks" klientiem piedāvās arī nekustamā īpašuma, mantas un civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu


SIA „Ogres Namsaimnieks” saviem klientiem šīs polises izmaksas piedāvās sadalīt uz 12 mēnešiem un iekļaut komunālo pakalpojumu rēķinā, ko, iegādājoties polisi individuāli, apdrošināšanas firmas lielākoties nepiedāvā. 


* Lielvārdes novada pašvaldības policija pārcēlusies uz jaunām telpām;


* Ikšķilē atklāj NMP dienesta brigādes punktu;


* Vēstules no ugunsgrēku plosītās Austrālijas


"Tikai tagad es ievēroju, ka, telefonā apskatot gaidāmā laika ziņas, ir parādījusies jauna aplikācija – saule, zem kuras ir strīpiņas. Viena, divas, trīs. Es gan neievēroju, cik to bija dienā, kad vispār nebija elpas, bet tagad, apskatot šādu zīmējumu, zinu, ka būs dūmakaina diena un elpošanai kaitīgs gaiss. 


Tā kā redzamība ir tik slikta, tad automašīnas pa ceļu brauc ar iedegtām gaismām, un sajūtas ir dīvainas. Dienas vidū kā dūmi, kā migla, kā vakars..." raksta bijusī ogrēniete Ingrīda Biezaite (Oerte).


Pilns teksts – jaunajā "OVV".


* Paldies ķirurģei Anastasijai Suhovai un viņas komandai par dzīvības glābšanu!


"Labi, ka tā bija Ogres slimnīca un daktere Suhova, kurai ir Dieva dots operējoša ķirurga talants. Liela pateicība arī Ķirurģijas nodaļas komandai un sevišķi tai māsiņai, kura pirmajā naktī pēc operācijas, kad bija sākusies lēkme, stāstīja Diānai pasaciņu!" tā bijušās ogrēnietes un Latvijas handbola jaunatnes un sieviešu izlases dalībnieces Diānas Škļaras tuvinieki.


* Sports: Ogres novada vieglatlētikas veterānu komanda triumfē LSVS 57.sporta spēlēs; Rubīna kausam būs jauni īpašnieki; Lielvārdes florbolisti izslēgšanas spēlēs spēkojas ar talseniekiem!


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!


Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!


 


Foto no raidījuma ieraksta 


Meita Marija Ozoliņa (viņai tagad ir 25 gadi, dzīvo Uzbekijā) un tētis Bruno Ozoliņš no Birzgales pirmo reizi satikās raidījuma "Gaidi mani" studijā Maskavā, un abi nespēja slēpt saviļņojuma asaras.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/46259

5. martā, 17:47, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

? • 6. martā, 11:18
Alus?
svētdienas lasītājs • 6. martā, 06:21
Būs, būs jāaizstaigā līdz kioskam!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet