Atgriezties pie raksta

Kas jāņem vērā, iegādājoties trimmeri?

Diemžēl iegādāties trimmeri var būt sarežģītāk, nekā tas izklausās. Tā kā tas nebūt nav lēts pirkums, jābūt pārliecinātam, ka iegādājaties sev labāko un piemērotāko. Lai Jums nenāktos piedzīvot smagu vilšanos, esam apkopojuši dažas lietas, kas jāapdomā pirms trimmera iegādes.

Tips/veids


Šis ir pirmais faktors, kas jāņem vērā un jāapdomā, pirms iegādājaties trimmeri.  Tā kā ir dažādi trimmeru veidi, pirms iegādes rūpīgi jāpārliecinās, vai izvēlaties sev pareizo un piemērotāko no tiem.


Pastāv trīs veidu trimmeri: benzīna, elektriskie un akumulatora. Lūk, sīkāk par katru no šiem veidiem:


• Ar benzīnu darbināmi trimmeri ir jaudīgi un tie veic lielas slodzes uzdevumus, tiekot efektīvi galā ar dzīvžogu, biezu zāli un nezālēm. Lielākais šādu trimmeru trūkums – tā kā tos darbina ar benzīnu, tiem ir kodīgi dūmi, tie mēdz būt diezgan trokšņaini. Diemžēl benzīna izmantošana nāk roku rokā ar to, ka šāds trimmeris ir videi nedraudzīgs. Tiem ir arī degvielas tvertne, tādēļ tie ir smagāki.


• Elektriskie trimmeri ir daudz klusāki nekā benzīna trimmeri, un tas ir viens no svarīgākajiem faktoriem, ko cilvēks apdomā, iegādājoties jebkāda veida trimmeri. Lielākais šādu trimmeru trūkums - lai tie darbotos, tiem nepieciešama aukla. Tā mēdz ātri beigties, tādēļ nepārtraukti jāmaina, un tas aizņem papildu laiku.


• Akumulatora trimmeris, protams, ir parocīgs vien tad, ja Jums nepārtraukti pieejama uzlādes vieta. Lielākā šāda veida trimmera priekšrocība – tam nav nepieciešama ne degviela, ne aukla. Tikai un vienīgi elektrība. Turklāt, ņemot vērā faktu, ka tie nededzina degvielu, tie ir ekoloģiski, ilgtspējīgi un finansiāli izdevīgi, ņemot vērā darbības izmaksas. Ar akumulatoru darbināmi trimmeri mūsdienās spēj atspēkot dažu benzīna trimmeru jaudu, tādēļ tā ir lieliska alternatīva.


Cena


Šis, protams, ir vēl viens būtisks faktors, izvēloties trimmeri. Ja noskatītā un izvēlētā prece ir ārpus Jūsu vēlamā cenu diapazona, tā uzreiz tiek izslēgta no iespējamajiem variantiem.


Neatkarīgi no Jūsu budžeta, Jūs noteikti vēlaties gūt vislielāko labumu.


Šajā sakarā ir svarīgi ņemt vērā trimmera pašizmaksu. Piemēram, benzīna trimmera iegāde nozīmē, ka ikreiz, kad to izmantosiet, būs nepieciešams iegādāties degvielu, elektriskai ierīcei nepieciešama aukla, savukārt akumulatora ierīcei nepārtraukti nepieciešama enerģija.


Aksesuāri un funkcijas


Tikai tad, ja spēsiet izprast izvēlētā trimmera aksesuārus un funkcijas, spēsiet izvēlēties labāko un piemērotāko ierīci Jūsu vajadzībām. Lūk, dažas primārās lietas, kas noteikti jāzina, iegādājoties trimmeri: 


 Apmēri, volti un kubikcentimetri norāda ierīces jaudu;


 Divu ciklu dzinēji nodrošina labu jaudas un svara līdzsvaru, taču darbojas ar eļļas un benzīna maisījumu;


 Četru ciklu motori darbojas tikai ar benzīnu;


 Atsperes iedarbināšanas mehānisms padara trimmeri vieglāk manevrējamu;


 Izliekta vārpsta ir piemērota šaurām vietām;


 Ir taisnu vārpstu iespējams piekļūt grūti aizsniedzamām vietām;


 Regulējama vārpsta ļauj mainīt trimmera darba augstumu;


 Vienas līnijas galvas paredzētas vienmērīgam pļāvumam;


 Ātrās uzpildes spoles manāmi atvieglo darbu, ietaupot laiku;


 Dažāda ātruma ierīces nodrošina dažādus jaudas līmeņus atšķirīgos apstākļos;


 Katram trimmerim ir savs svars. Lai gan jaudīgākas ierīces var apstrādāt lielākas platības un nezāles, tās mēdz būt smagākas.


Ņemiet vērā, ka pat tad, ja iegādāsieties trimmeri ar noteiktām funkcijām un aksesuāriem, pēc tam, atkarībā no vajadzībām, to visu iespējams mainīt, uzlabot un papildināt. Izvēlieties savu jauno trimmeri interneta veikalā 220.lv, un Jūs noteikti nenožēlosiet!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/46333

13. martā, 10:18, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet