Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 3.aprīļa numurā:

* Mediķiem jāstrādā sarežģītos apstākļos, tāpēc ir svarīgi just sabiedrības atbalstu


Ogres slimnīcas valdes priekšsēdētājs pateicās arī Ogres novada pašvaldības vadībai, kas regulāri interesējas par situāciju slimnīcā – darbiniekiem ir patīkami just, ka citiem ir svarīgs viņu darbs. Lielu paldies D.Širovs teica arī Lielvārdes novada uzņēmēju biedrībai, kuras priekšsēdētājs un ātrās ēdināšanas kafejnīcas „Panna” īpašnieks Māris Mālmeisters, kā arī uzņēmums "Veina plus" nodrošināja slimnīcas personālam siltas pusdienas. "Mediķi saņem algu, viņiem tas nav tik daudz materiālais ieguvums, cik darba novērtējums. Paldies visiem, kuri mūs atbalsta, saprot un palīdz šajā grūtajā situācijā!" saka D.Širovs.

* Cīņa pret vīrusu jeb koks ar diviem galiem


"Šā brīža ierobežojumi vissmagāk skars ne vien ekonomiku, bet arī daudzu cilvēku veselību – kā fizisko, tā garīgo. To cilvēku, kuri, steidzot apkarot vīrusu, nebūs varējuši saņemt nepieciešamo palīdzību. Lai arī nav patīkami, ar cauru zobu var sadzīvot trīs mēnešus un pat ilgāk. Sāpošu zobu izraus, bet ko darīt ar sāpošu muguru, roku vai kāju, ja plānveida operācija jau tā gaidīta pusgadu un tagad atcelta?" tā rubrikā “Sveicināti” žurnāliste Dzintra Dzene.


Vairāk – jaunajā "OVV".


* Fotomākslinieks Vitauts Mihalovskis lūdz līdzcilvēku finansiālu atbalstu vēža ārstēšanai


"Šobrīd, kad pasaulē ir apjukums un lielas pārmaiņas, arī es esmu apjucis. Lūgt nav viegli, bet ceru uz Jūsu atbalstu!" raksta V.Mihalovskis, norādot, ka būs pateicīgs par katru centu, ko līdzcilvēki varēs ziedot viņa veselībai. 


Ziedojumus jāpārskaita uz V.Mihalovska personīgo bankas kontu: 


Vitauts Mihalovskis


LV32UNLA0033370716035


AS "SEB banka"


SWIFT: UNLALV2X


Maksājuma mērķī lūgums norādīt: ziedojums vēža ārstēšanai.


* Ogres novadā pagarināti nekustamā īpašuma maksājumu termiņi;


* Pasta nodaļas Lieldienās nestrādās, pensijas un pabalstus izmaksās agrāk;


* Topošo absolventu vizītkarte: OVĢ 12.a, kļūstiet par Latvijas virsotnītēm kars savā jomā!


"Ogres Valsts ģimnāzijas 12.a klase būtībā ir introverta, tā nealkst pēc ārišķīgas izcelšanās. Tajā pašā laikā katrs no viņiem ir “savas lietas” darītājs. Trīs gadu gaitā klasē nav bijuši izteikti līderi, visi ļoti labi strādājuši komandā, kuru vadīju pats – brīžiem uzstājīgi, brīžiem brīvi, brīžiem jautri un atbalstoši, brīžiem slavējot, bet brīžiem – ar kādu skarbāku vārdu. Man viņi visi mīļi, jo sirds dziļumos tādi arī ir! Klasesbiedri savā starpā ļoti draudzīgi, saliedēti, stipri un iecietīgi!" tā par savējiem klases audzinātājs, mūzikas skolotājs Kristaps Kiršteins.


Vairāk par OVĢ 12.a klasi un topošo absolventu nākotnes nodomiem – jaunajā "OVV"!


* Brīdina par viltotu dezinfekcijas līdzekli;


* Pandēmijas laikā aktivizējušies krāpnieki


Krāpnieki bieži vien izsaka brīnumainus piedāvājumus, piemēram, iegādāties kādu "brīnumlīdzekli" par neticami zemu cenu, nopelnīt kaudzi naudas, ieguldot vien pāris eiro vai pavisam nedaudz sava laika. Viens no brīdinājuma signāliem, ka konkrētais piedāvājums varētu būt saistīts ar krāpniecību, ir tā neticamais izdevīgums, kā arī piedāvātāja uzstājība, mēģinot panākt savu. Ja piedāvājumā saskatāt šādas pazīmes, esiet maksimāli piesardzīgs!


Vairāk – jaunajā "OVV".


* No nākamās nedēļas skolēni saņems brīvpusdienas, arī mācoties attālināti;


* Spēkā stājusies jauna valsts kompensējamo medikamentu iegādes kārtība;


* Starp basketbola sezonas labākajiem spēlētājiem un treneriem – ogrēnieši Sirsniņš, Beitmons un Mazurs


"Rinalds Sirsniņš – uz tādiem cilvēkiem turas pasaule. Kapteinis simbolizē visu, ar ko šobrīd saistās Ogres basketbols – nesavtība, gudrība, azarts, kaislība, rukāšana. Rinalda pozitīvā ietekme ļauj tādus "rukātājus" kā Dārgais un Zēbergs apvienot komandā, kas cīnās par zeltu."


Vairāk par izcilajiem ogrēniešiem – jaunajā “OVV”.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!


Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!


Foto no klases arhīva:


OVĢ 12.a Gaiziņa kalna virsotnē: 1.rindā (no kreisās): Liene Larionova, Marta Čumakova, Raimonds Vaļģis, Līvija Linda Megne, Laura Sidorova; 2.rindā: Dens Dehtevičs, Linda Gavrilova, Ralfs Kalniņš (vairs nav klases kolektīvā), Artūrs Opolčenskis, Ēriks Naumenko, Oļegs Nikolajevs (vairs nav klases kolektīvā), Kristaps Kiršteins (klases audzinātājs), Eduards Gvido Alksnis, Loreta Tāraude.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/46520

2. aprīlī, 19:22, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

foto • 3. aprīlī, 07:48
Forši topošie absolventi! Lai viņiem izdodas uzkāpt virsotnēs!
Oicis • 2. aprīlī, 21:12
Malači, uzņēmēji, kas mediķiem pieved siltas pusdienas!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet