Atgriezties pie raksta

Kāds ir vidējais matraču dzīves ilgums

Matraču veikalam erti.lv ir svarīgi, lai klienti, iegādājoties matraci, būtu apmierināti ar pirkumu ilgtermiņā un spētu baudīt matrača pozitīvās īpašības vēl vairākus gadus pēc tā iegādes. Matrača iegāde ir tikpat būtisks pirkums, kā jebkuras citas mēbeles pirkums.


Pajautājiet sev, cik matračus savā dzīvē esat iegādājušies un sapratīsiet, vai jūsu izvēle matraču pirkumos ir bijusi pareiza.

Dažādiem matraču veidiem ir dažāds dzīves ilgums. Ar dzīves ilgumu gultas matračiem jāsaprot vidējais gadu skaits, ko pavadāt uz tā dienu dienā guļot. Šeit jāņem vērā, ka, atkarībā no matrača veida, tas kalpo dažādi no tā lietotāja fizioloģiskajām īpatnībām un, piemēram, tādām lietām kā, cik bieži tā lietotājs naktīs kustās.


Par visizturīgākajiem tiek uzskatīti lateksa matrači. Matraču interneta veikalā erti.lv izvēlē lielākajai daļai matraču ir dažādi lateksa slāņi. Lai gan lateksa matrača vidējais dzīves ilgums ir piecpadsmit gadi, nevajag uzreiz sliekties par labu lateksa matracim, ja jāizdara izvēle. Jāņem vērā, ka katram lietotājam ērtākā matrača konsistence un uzbūve ir individuāla, tāpēc lateksa matraču dzīves ilgums nevar būt primārais aspekts, kāpēc iegādāties šādu matraci.


Ja nevarat izlemt kādu un kur pirkt matraci, varat iepazīties ar matračiem internetā erti.lv, kuru sastāvā ir Memory Foam putas. Tieši šī veida matračiem atlaides ir ļoti pievilcīgas. Lai gan Memory Foam matračiem vidējais dzīves ilgums ir īsāks kā lateksa matračiem, tas joprojām ir iespaidīgs desmit gadu periods.


Īsāks dzīves ilgums ir atsperu matračiem, tomēr arī tie kalpo septiņus līdz astoņus gadus. Atsperu matrači ilgtermiņā kalpos labi tiem, kam tie ir piemēroti. Ja jūs nejūtaties ērti uz atsperu matrača, guļot daudz kustaties, atsperu matracis arī mazāk kalpos.


Būtiski atcerēties, ka matrača dzīves ilgums nevar būt primārais faktors matrača izvēlē. Erti.lv iesaka vispirms izvēlēties sev visērtāko matraci un tikai tad domāt par tā ilgnoturību. Ja esat situācijā, kad jau ilgstoši guļat uz viena matrača un nespējat izgulēties un justies labi, Erti.lv iesaka izsvērt, vai jums nav jāatrod savs perfektais matrača tips.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/46656

24. aprīlī, 16:45, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet