Atgriezties pie raksta

Ģertrūdes ielas teātris nāk pie skatītājiem

Ja skatītāji nevar nākt uz teātri, teātris nāk pie skatītājiem. 


Ģertrūdes ielas teātris (GIT) piedāvā tiešsaistes izrādi "Taņas dzimšanas diena WEB", kur, kā jau ierasts, apmeklējot teātri, – skatītāji un mākslinieki satiekas noteiktajā izrādes laikā, visiem piedaloties klātienē, – tikai šoreiz virtuāli pie datoru ekrāniem.

Skatītāji tiek aicināti kļūt par ciemiņiem gaviļnieces Taņas dzimšanas dienas svinībās. Kā jau katrā plašākas saimes kopā būšanas reizē, sanākušie neviļus sāk atminēties dažādus gan labi zināmus, gan rūpīgi slēptus un nereti pretrunīgus notikumus dzimtas vēsturē, un risināt sarunas ne tikai par pagātni, bet arī par nākotni un sabiedrību, kurā dzīvojam.


Darba pamatā ir Latvijas iedzīvotāju atmiņas, pārdomas un refleksijas par Latviju 20. gadsimtā, kas apkopotas Gētes institūta Rīgā, Ģertrūdes ielas teātra un citu partneru kopīgi veidotā projektā "Tavas atmiņas Latvijas nākotnei".


Izrāde latviešu valodā, epizodiski skan krievu valoda.


Par izrādi:


"Ģertrūdes ielas teātra izrāde no skatuves pārcēlusies uz internetu" (Kārlis Kristapsons, 900 sekundes, 2.04.2020.)


"Teātris virtuāli – tapusi izrāde "Taņas dzimšanas diena WEB"" (Anda Buševica, Kultūras Rondo, LR1, 06.04.2020.)


Kā notiks izrāde?


– Lai piedalītos izrādē, pēc biļetes iegādes nepieciešams lejupielādēt programmu Zoom un pēc tam reģistrēt savu profilu (Sign Up Free, loga apakšā labajā pusē, atverot programmu). Iesakām to izdarīt vismaz stundu pirms izrādes sākuma. 30 minūtes pirms izrādes sākuma mēs nosūtīsim personalizētu saiti uz epastu, ar kuru būsiet iegādājies izrādes biļeti. Izmantojot šo saiti, varēsiet pievienoties izrādei programmā Zoom.


– Šoreiz par svinību galdu un svētku atmosfēru katram jāparūpējas pašam – sagatavojiet ko garšīgu (tie, kas Taņas jubilejās jau bijuši, zina, ka viņa pati iecienījusi rasolu un gatavo labākās ķilavu maizītes) un ielejiet sev glāzi dzirkstošas limonādes vai vīna.


– Rekomendējam izrādi skatīties, izmantojot datoru, nevis telefonu; tāpat arī pirms tam pārbaudīt, vai strādā kamera un mikrofons, lai izrādes laikā tiktu redzēts un dzirdēts un varētu godam piedalīties “Taņas dzimšanas dienas” svinībās.


– Vēršam uzmanību, ka skaņas un attēla kvalitāte ir atkarīga no Jūsu interneta pieslēguma, to diemžēl mēs nevaram ietekmēt.


– Ja pašizolāciju nepārlaižat viens, droši sauciet pie datora ekrāna arī citus mājiniekus un beigās visi kopā ar mums saskandiniet un uzdejojiet. Uz tikšanos datora ekrānos!


Sanāksim pie gaviļnieces Taņas svinību galda, dalīsimies stāstos un atmiņās, sumināsim jubilāri ar tostiem un dziesmām!


Izrādē piedalās: Artūrs Čukurs, Mārtiņš Eihe, Ieva Kauliņa, Jānis Kronis, Jana Ļisova.


Tuvākā izrāde- 9. maijā plkst. 18.00, pirkt biļeti šeit: 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/46698

27. aprīlī, 20:53, Reklāmraksti
git.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet