Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 2.jūnija numurā:

* Topošo absolventu vizītkartē: E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolas 12.a

"Jā, un būs starp maniem divpadsmitajiem skolotāji, ārsti, karavīri, IT speciālisti, sociālie darbinieki..., bet galvenais – gudri, strādīgi, godīgi cilvēki.


Šogad 70.izlaidums; sagaidīsim mājās... Bet nākamajā gadā – skolas salidojums, nosvinēsim arī izlaidumu un nodejosim to valsi, ko bijām iecerējuši dejot šogad.


Mans novēlējums divpadsmitajiem: "Skolas gaiteņos ir viegli orientēties, neapmaldieties dzīves gaiteņos," Jūsu audzīte – Aija Krompāne. Viņa arī atklāj, ka šo klasi pārņēmusi audzināšanā šā gada janvārī, jo audzinātāja Daila gaidīja nākam pasaulē savu meitiņu.


* Atzīmējot Ikšķiles 835.jubileju, izdota grāmata "Ikšķiles novads. Vieta, kur sākās Latvija";


* Lūdz ziedot Lielvārdes luterāņu baznīcas jumta remontam;


* Lielvārdietei Lucavai un ogrēnietim Bidzānam – naudas laimesti;


* Ogres Rehabilitācijas nodaļas jaunums – magnētiskais krēsls


SIA „Ogres rajona slimnīca” Rehabilitācijas nodaļas vadītāja Kristīne Dzene stāsta, ka funkcionālā magnētiskā stimulācija (FMS) ir metode iegurņa lejasdaļas terapijai un visu veidu urīna un fekālās nesaturēšanas ārstēšanai. Šo procedūru var izmantot gan sievietēm, gan vīriešiem. Ārsta nosūtījums nav nepieciešams.


Ārsta palīgs Mārīte Skubiņa piebilst, ka FMS procedūras laikā pacients vienkārši sēž ērtā krēslā, bet tā iedarbības efekts izjūtams jau pēc pirmajām reizēm.


Vairāk – jaunajā "OVV"!


* P/A "Ogres komunikācijas" kanalizācijas lūku remontu veiks pakāpeniski;


* Ogresgalā: labiekārtots Tautas nama laukums un izbūvēta brīvdabas skatuve; līdz 1.jūlijam gaida stāstus par cilvēkiem, dzimtām, vietām, spilgtiem notikumiem pagastā;


* Brīvdienās iepazīsti Mazozolus!


Vairāk – jaunajā "OVV"!


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!


Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!


Foto no klases arhīva:


E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolas 12.a klases jaunieši. Kājās stāvošie (no kreisās): Raivo Gaigals, Uğis Rendijs Šorendo, Anete Rasa, Kristaps Pēteris Ansons, Lauris Bergs, Līva Cionele, Artūrs Kristkalns, Matīss Ozols, Samanta Mudele, Niks Priedeslaipa. Sēdošie (no kreisās): Keita Līna Formaņicka, Daila Bružuka, Jānis Zadvornovs, Beāte Bobrova, Ğertrūde Štakmane.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/46990

1. jūnijā, 21:26, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Bērziņtantei • 5. jūnijā, 09:33
Tak nevienam neinteresē tavi neievēlētā deputāta emocionālie izvirdumi. Ņem savas parpalas un tinies
Inta Bērziņa • 4. jūnijā, 20:05
Labdien! Paldies visiem par viedokļiem. Ļoti gribējās atbildēt Ilzei, kura raksta: Lasu un brīnos, kā kāds no malas var zināt, kas nosūtīts redakcijai publicēšanai un nav nopublicēts. Ja tā, kas te cepjas ir pati raksta autore, tad tā arī vajag rakstīt un neslēpties aiz kaut kādas jautājuma zīmes." To, ka nosūtīju viedokli publicēšanai visiem zināmajiem Ogres medijiem, zina visi, kas par to izlasīja manā Facebook profilā. Ilze vai kāds cits no anonīmajiem komentētājiem, kuram ir "pamatots viedoklis" - uzrakstiet man FB mesendžerī, ja jums kādi konkrēti jautājumi. Parunāsimies - bet ne anonīmi. Kādam varbūt tiešām grūti saprast, ka ir cilvēki, kas nekad neraksta anonīmus komentārus. Un, ziniet, es to NEKAD nedaru un neesmu darījusi. Ja ir kas sakāms, to arī pasaku. Es tikai priecātos, ja Ogrenets pilnībā pārietu tikai uz autorizētiem komentāriem. Cik daudz "problēmu" atkristu - zīlēt, kas aiz kura komentāra slēpjas:) Un vēl - mans viedoklis nebija par deputāta mandāta atņemšanu Vecziediņai. Juridiski jau tur viss kārtībā. Viedoklis bija par mūsu klusējošajiem tautas kalpiem. Un atļaujiet pasmaidīt par vienu no šeit izteiktajiem viedokļiem - ka deputāti tak visu izdiskutē pirms tam un tad iziet ar vienotu viedokli. Jā, tas jo īpaši plaši pielietojams pirms ārkārtas sēdēm - kārtīgi visu izdiskutēt:) :)
? • 4. jūnijā, 11:06
No tā paša cauruma, kur par Intu.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet