Atgriezties pie raksta

« Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 2.jūnija numurā:

1. jūnijā, 21:26, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Bērziņtantei • 5. jūnijā, 09:33
Tak nevienam neinteresē tavi neievēlētā deputāta emocionālie izvirdumi. Ņem savas parpalas un tinies
Inta Bērziņa • 4. jūnijā, 20:05
Labdien! Paldies visiem par viedokļiem. Ļoti gribējās atbildēt Ilzei, kura raksta: Lasu un brīnos, kā kāds no malas var zināt, kas nosūtīts redakcijai publicēšanai un nav nopublicēts. Ja tā, kas te cepjas ir pati raksta autore, tad tā arī vajag rakstīt un neslēpties aiz kaut kādas jautājuma zīmes." To, ka nosūtīju viedokli publicēšanai visiem zināmajiem Ogres medijiem, zina visi, kas par to izlasīja manā Facebook profilā. Ilze vai kāds cits no anonīmajiem komentētājiem, kuram ir "pamatots viedoklis" - uzrakstiet man FB mesendžerī, ja jums kādi konkrēti jautājumi. Parunāsimies - bet ne anonīmi. Kādam varbūt tiešām grūti saprast, ka ir cilvēki, kas nekad neraksta anonīmus komentārus. Un, ziniet, es to NEKAD nedaru un neesmu darījusi. Ja ir kas sakāms, to arī pasaku. Es tikai priecātos, ja Ogrenets pilnībā pārietu tikai uz autorizētiem komentāriem. Cik daudz "problēmu" atkristu - zīlēt, kas aiz kura komentāra slēpjas:) Un vēl - mans viedoklis nebija par deputāta mandāta atņemšanu Vecziediņai. Juridiski jau tur viss kārtībā. Viedoklis bija par mūsu klusējošajiem tautas kalpiem. Un atļaujiet pasmaidīt par vienu no šeit izteiktajiem viedokļiem - ka deputāti tak visu izdiskutē pirms tam un tad iziet ar vienotu viedokli. Jā, tas jo īpaši plaši pielietojams pirms ārkārtas sēdēm - kārtīgi visu izdiskutēt:) :)
? • 4. jūnijā, 11:06
No tā paša cauruma, kur par Intu.
> ? • 4. jūnijā, 10:51
No kurienes šāda informācija?
? • 4. jūnijā, 10:43
Bet avīzes redaktore pati pēc visa spriežot atkal grasās kandidēt, tāpēc konkurenti pie vārda nelaidīs? Paldies par skaidrojumu!
Nu ko tur nesaprast • 3. jūnijā, 21:34
Inta pati kandidēja no Ilgas saraksta un pēc visa spriežot grasās to darīt atkal, tikai nu jau no cita saraksta, tāpēc arī ir tāda vēlme pēc publicitātes. Tā teikt, pamazām jāsāk gatavot augsne, tāpēc rodas šādas vēstules redakcijām un, jo tuvāk nāks vēlēšanas, jo tādu izteikties gribošo būs vēl vairāk. Nu ko vēl vajag - ja deputāts nav apmeklējis 38 no 64 sēdēm, tad kāda jēga no tāda deputāta. Pareizi vien ir, ka izslēdza un deva vietu citam, kurš strādās.
• 3. jūnijā, 14:12
Skumji, ka par Ogri nav ko lasīt...
Daiga • 3. jūnijā, 10:36
Nožēlojami , ka pašiem nav savu darbu ko apspriest. Visur Jūs redzat Helmani. Mostaties ar domām par Helmani un ejiet gulēt ar domām par Helmani.
ha • 3. jūnijā, 10:35
Didzi jau arī neviens nepazīst un viņš arī savu viedokli var paturēt pie sevis un rakstīt pēc tam, kad būs iemācījies to darīt literāri.
pārdomas • 3. jūnijā, 10:33
es tikai tā domāju - ja Vecziediņa sūdzēs tiesā un ja viņa tajā uzvarēs - tad viņu ko - atjaunos kā deputāti? Zinot tiesas procesu vilkšanos, tas būs jau pie nākošā sasaukuma.
Didzis • 3. jūnijā, 10:31
Es nepazīstu to milzīgo patrioti! Laikam jau tāpēc, ka nav aiz sevis ne ko atstājusi. Ja viņa ir no vienas partijas ar Vecziediņu tad tur ir viss skaidrs. Lai publicē savu viedokli pie sevis f .
hm • 3. jūnijā, 10:29
reizi pa reizei atverot Ogrenet, esmu pamanījis, ka komentāros parādās dažādi, gramatiski ne visai veikli komentāri, par viena vai otra cilvēka izskatu, un sevišķi aktuāli tas kļūst kādu laiku pirms pašvaldību vēlēšanām. Un vēl var pamanīt, ka šādu komentāru nav tikai par Helmani, kaut gan viņa paša izskats nebūt nav tas glītākais un arī runāt un rakstīt prasme viņam ir pašvaka. Arī Ogrenet pieder Nacionālās apvienības cilvēkiem, tātad iespēja ietekmēt šeit tapušos rakstus arī viņam ir. Nav jābūt ģēnijam, lai šo visu savelkot kopā, saprastu, ka šos nievājošos komentārus, acīmredzot, raksta Helmanis pats. Tas būtu viņam raksturīgi, jo ieknābt un pateikt kaut ko nievājošu ir viņa stilā, to var redzēt arī viņa runas manierē ar opozīcijas deputātiem. Nožēlojami.
vēlētājs • 3. jūnijā, 10:16
Es piekrītu Ansim, ka tas ir daudz labāk, nekā ievēlēt "8 destruktīvas Vecziediņas kuras ir nespējīgas strukturēti pat domāt , tad redzētu tirgus laukumu."
Sveiciens vārdenītē! • 3. jūnijā, 09:43
Man patiešām ir ļoti, ļoti žēl arī par pilnībā sakropļoto mediju vidi Ogrē. Es tik ļoti gaidīju, kā vietējie mediji atainos jautājumu par deputāta mandāta anulēšanu Vecziediņai. Sagaidīju viens pret vienu pārpublicētu ziņu no pašvaldības portāla. Neviena jautājuma, neviena viedokļa, neviena secinājuma. Par ko tas liecina un ko tas pierāda? Sociālajos tīklos tik bieži tiek “paceltas” tēmas par dīvainiem iepirkumiem, kas raisa daudz jautājumu; cilvēki runā par daudziem citiem jautājumiem, kuriem gribētos plašāku skaidrojumu un jebkādu aizdomu, bažu kliedēšanu. Tas ir tikai normāli, ka gribas gūt apstiprinājumu tam, ka pašvaldības darbs ir pilnībā caurspīdīgs un ka pilnīgi visi mūsu, nodokļu maksātāju, kā arī Eiropas Savienības fondu vai citu avotu finanšu līdzekļi tiek izlietoti godīgi un lietderīgi, pilsētas un visu iedzīvotāju interesēs. Protams, kādam tie var šķist neērti jautājumi, bet tos aktualizē cilvēki, kas te dzīvo, ogrēnieši, kas ievēlēja tieši šos cilvēkus pārstāvēt mūsu visu intereses. Un baumas, minējumi, aizdomas rodas tur un tad, kad trūkst informācijas vai tā ir nepilnīga. Un ir dīvaini uzskatīt, ka cilvēkam nav tiesību izteikt viedokli un jautājumus arī anonīmi, un uz tādiem nav jāreaģē. Ikviena, arī anonīma, viļņošanās par kādu jautājumu liecina tikai par vienu – par informācijas trūkumu, par atklātības trūkumu un šaubām par pašvaldības darbības caurspīdīgumu (iedomājieties, kas notiktu, ja, piemēram, policija vai sociālais dienests atteiktos reaģēt uz anonīmiem signāliem par kādiem satraucošiem gadījumiem). Nevēlēšanās par to runāt ir galvas paslēpšana smiltīs un izlikšanās – viss ir kārtībā. Redziet, deputāti taču lielā vienprātībā pieņem visus lēmumus. Un šādus deputātus, dārgie ogrēnieši, jūs paši ievēlējāt.
jocīgie • 3. jūnijā, 08:57
Lai vai ko un kā jūs te rakstāt par Intu, viņas viedoklī ir vairākas patiesības, pret kurām grūti ko iebilst. Kaut vai tas, ka mediju vide Ogrē ir kropla. Ja "Ogres ziņu" bijusī redaktore un sava novada patriote nosūta savu viedokli visām avīzēm un portāliem, bet tas nav publicēts nekur (!), tas tikai parāda, kādās sprukās šobrīd ir mūsu demokrātija. Kauns redaktoriem, tāda attieksme pret iedzīvotājiem jums vēl atspēlēsies.
Dur dom • 3. jūnijā, 00:15
Dažiem te jumts izskatās brauc prom. Jo vairāk pilsēta attīstas, jo vairāk rējēju. Tiešām? Būtu priecājušies par attīstību. Kredīti? Lai ko sasniegtu ir jāiegulda, un tad tā nauda ātri vien nāks atpakaļ. Te jāsaka, lai Helmans tik stūrē, jo virziens ir pareizs. Biznesa cilvēki sapratīs, ko es ar to gribu tekt, rējēji varēs žvankstēt tālāk.
To kopumā • 2. jūnijā, 23:58
Viss jau jauki un skaisti, bet vai lielā, "anonīmā" viedokļa paudēja spodrina savas vai Vecziediņas spalvas? Mediji šobrīd ir izsalkuši pēc informācijas, tikai vai viņi ir iedziļinājušies pēc būtības? Nē, nav, jo gatavi publicēt pārdomu savārstijumus, bez satura. Ja VARAM saka, viss ir likumīgi, un ja Vecziediņas kundze šajā sasaukumā 3 gadu laikā kopumā ir neapmeklējusi 38 no kupumā 64 sēdēm, kas ir vairāk kā 50%, tad tomēr kaut kas nav kārtībā vai ne? Te var diskutēt un meklēt taisnību, bet ar tādu statistiku deputāts nav deputāts, bet liekēdis, jo varbūt aiz strīpas esošais nāktu kā pulkstenis uz visām sēdēm. Paldies par apmeklējuma datiem, tas parāda kas ir kas.
Ansim • 2. jūnijā, 23:23
Pilnībā piekritu. Precīzi pateikts!
Ansis • 2. jūnijā, 23:05
Kādu murgus varat gvelzt. Pozīcijas deputāti visus jautājumus izdiskutē un uz āru iet ar vienotiu viedokli. Protam jābūtu ievēlētās NA vietā 8 destruktīvas Vecziediņas kuras ir nespējīgas strukturēti pat domāt , tad redzētu tirgus laukumu.
OO • 2. jūnijā, 22:48
kur jkp , tur miskaste un kašķis. Krievu bandjugānu kantoris. Un tā atbaidošā Inta Bērziņa arī Ogres teātrī spēlē tikai atbaidošas lomas, iekšējo būtību nenoslēpsi. Fui.
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 2 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet