Atgriezties pie raksta

Ja vēlies pavadīt aizraujošas, krāsainas un izzinošas vasaras brīvdienas Daugavas krastā

Vēl ir dažas brīvas vietas biedrības "Rasas krāsas" organizētajās radoši krāsainās Daugavas upes izpētes radošajās darbnīcās bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem.

Radošajā darbnīcā "Lasis un valis satiekas Dolē" no 10.- 14. augustam sadarbībā ar Daugavas muzeju, pētīsim un uzzināsim, zīmēsim un veidosim, krāsosim, mālosim un instalēsim, iepazīsim Daugavu angļu valodā.


Bērnu darbus Daugavas muzeja parkā varēs apskatīt tuvi un tāli ciemiņi. 


Ceļosim tālā pagātnē kopā ar tundru briežiem un lašu vecvec...vectētiņiem. Dosimies kopā ar medus podiem un dzintara rotām pa Eiropas tirdzniecības ceļu tālu prom pa Daugavu, kas savienoja Itāliju un Melno jūru .


Iepazīsim Daugavu kā Eiropas kultūras tiltu!


Otra, ne mazāk interesanta radošā darbnīca "Daugavas nēģu karalis" notiks no 17.-21. augustam, kurā Daugavas muzeja pedagogi gatavo īpašu programmu Latvijas lielākās upes EKO sistēmas iepazīšanai. 


Mikroskopā pētīsim aļģes, ūdensaugus, zivtiņas, gliemežus, un citas upes radības, kas apdzīvo Nēģu karaļvalsti. 


Runāsim angļu nēģu valodā! Zīmēsim, veidosim, līmēsim, arī naglosim, arī sportosim, peldēsim ar vienkoci un ķersim murdos mākslas nēģus! 


Pusdienas vienreiz lietojamos traukos gādās kafejnīca "Ruberts". 


Ja esat nolēmuši piedalīties "Rasas krāsu" Vasaras radošajās darbnīcās, lūdzu, atsūtīt dalībnieka vārdu, uzvārdu, vecumu un vecāku kontakttālruni uz epastu: lauma_palmbaha@inbox.lv  Informācija pa tālr.  29274111.


Radošās darbnīcas plānotas biedrības "Rasas krāsas" juridiskajā adresē, Zvejnieku ielā 29, Ikšķilē, Mākslas studijas telpās, licencēto Interešu izglītības programmu Nr 18/2019 ietvaros.


Radošo darbnīcu izmaksas -  190.00 EUR par vienu dalībnieku no vienas ģimenes. Ir līgumi ar vecākiem. Ja ir vairāki pieteikumi no vienas ģimenes, tad ir atlaides.


Darba laiks no 8.30 - 18.00.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/47296

8. jūlijā, 19:09, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet