Atgriezties pie raksta

Skrituļslidas kā fitnesa inventārs: 4 veidi, kā tās uzlabo veselību

Ikviens, kurš ir izmēģinājis skrituļslidošanu, noteikti piekritīs, ka šī ir aizraujoša un jautra aktivitāte. Turklāt tas nav viss – skrituļošana ne tikai sniedz pozitīvas emocijas, bet arī uzlabo mūsu veselību, tādēļ skrituļslidas noteikti varam iekļaut savā sporta inventārā. Vai vēlies uzzināt, kā skrituļslidošana palīdz uzlabot mūsu veselību un pašsajūtu? Turpini lasīt!

1. Aerobika


Skrituļslidošana ir aktivitāte, kas nodarbina visus ķermeņa muskuļus, it īpaši, sirdi. Tāpat šī aktivitāte mazina ķermeņa spriedzi un saspringumu, veicina sirds spēju aktīvāk pumpēt asinis. Garāku distanču veikšanai uz skrituļslidām noderēs mūzika, ko klausīties fizisku aktivitāšu laikā. Pieredzējušāki skrituļslidotāji pat izvēlas apvienot skrituļošanu ar suņa staidzināšanu vai došanos pastaigā kopā ar bērnu ratiņiem.


2. Skrituļslidošana = svara zaudēšana


Vai vēlies iegūt pievilcīgākas ķermeņa formas un zaudēt lieko svaru? Labā ziņa ir tā, ka tikai stundu gara skrituļslidošana brīvā režīmā (6 km/h) var palīdzēt sadedzināt vairāk nekā 300 kcal! Turklāt, palielinot ātrumu uz 16 km/h, stundas laikā sadedzināsi jau 600 kcal! Papildu slodzei var izmantot potīšu svarus, taču atcerieties, ka intensīvai sportošanai jāiegādājas kvalitatīvas skrituļslidas sievietēm, vīriešiem vai bērniem.


3. Vērtīgs ieguldījums


Mēs varam ieguldīt savā veselībā un pašsajūtā ar vienu pirkumu uz turpmākajiem pieciem vai pat vairāk gadiem. Mūsdienās pieejamas daudzveidīgas skrituļslidas bērniem un pieaugušajiem (https://hokejapasaule.lv/lv_lv/inline/skritulslidas), tādēļ ikviens var atrast tieši tādu modeli, kāds viņam piemērots.


Skrituļslidu veikals Hokejapasaule.lv piedāvā skrituļslidas vīriešiem, sievietēm un bērniem. Iedvesmojoties no skrituļslidošanas pirmsākumiem, kad veikalos parādījās Rollerblade skrituļslidas, šajā interneta veikalā varat izvēlēties modeļus no citiem pasaulē vadošajiem zīmoliem, tai skaitā, Mission un Bauer. Šis var būt Tavs ieguldījums savā veselībā, kas atmaksāsies jau pavisam drīz.


4. Ceļgalu saudzēšana


Cilvēki, kas nodarbojas ar skriešanu, pakļauj savas kājas, tai skaitā, ceļgalus, pamatīgai ietekmei, tādēļ, ja vēlies pasaudzēt savus ceļgalus, skrituļslidas noteikti būs īstā izvēle. Kvalitatīvas pieaugušo un bērnu skrituļslidas veidotas no izturīgiem materiāliem, kas nodrošina stabilitāti, komfortu un kustību brīvību. 


Apvieno patīkamo ar lietderīgo un sāc nodarboties ar skrituļslidošanu!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/47463

31. jūlijā, 10:01, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet