Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 7.augusta numurā:

* Ogres novada pašvaldība iesaistās sabiedrībai vajadzīgā pilotprojektā

Ogres novads ir viena no trim pašvaldībām (vēl arī Rēzeknes un Līvānu novads), kas iesaistījusies projektā par pašvaldību sociālās uzņēmējdarbības sistēmas veidošanu. Pirmais solis šī projekta relizēšanas virzienā tika sperts trešdien, 5.augustā, kad Ogres novada pašvaldības darbinieki tikās ar biedrības "Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija" (LSUA) un Britu padomes biroja (BPB) Latvijā pārstāvjiem, lai pārrunātu sasniedzamos mērķus un darba plānu.


Vairāk – jaunajā "OVV".


* OMS noslēgušās 22.Starptautiskās keramikas un tekstila meistardarbnīcas


Vēl līdz 17.augustam OMS izstāžu zālē apskatāma 22.Starptautisko keramikas un tekstila meistardarbnīcu dalībnieku darbu izstāde, kurā redzami mākslinieku līdzi atvestie darbi, lai iepazīstinātu ar sevi un savu veikumu, bet no 19.augusta līdz 5.septembrim OMS izstāžu zālē būs skatāma jauna izstāde. Tajā varēs aplūkot mākslinieku meistardarbnīcu laikā tapušos darbus.


* Ogres muzejā – ogrēnieša Jura Rumbas restaurētie senie motocikli;


* Iepazīsti Rembates pagastu!


Viens no interesantiem objektiem ir Glāžšķūņa Garais ūdenskritums, kas atrodas ciemā ar tādu pašu nosaukumu. Tā ir neliela Ogres upes labā krasta pieteka, kas izveidojusies kā interesants, aptuveni divus metrus plats ūdenskritums ar trim kaskādēm ap 300 metriem lejpus tiltam pār Ogres upi. Viszemākā kaskāde atrodas tuvāk Ogrei, taču tieši tā izskatās vislabāk.


Ūdenskritums ir viegli uzmeklējams – jāierauga pirmā ceļa caurteka, kas izbūvēta pietekai, uz kuras atrodas ūdenskritumu kaskāde. 


Vairāk – jaunajā "OVV".


* Turpinās Plaužu ezera pludmales un zaļās zonas labiekārtošana;


* Lauksaimnieku septiņgades skumjais smaids


Latvija, neskatoties uz lauku finansējuma palielinājumu, joprojām būs to valstu vidū, kas saņems viszemākos tiešmaksājumus lauksaimnieku atbalstam.


* Grāmata, kuru vērts izlasīt;


* Sports: Pastors un Gržibovskis uguņo Baltijas līmenī; Andrim Sarksņam 4.vieta Baltijas čempionātā veloorientēšanās sportā; Ogres NSC audzēkņiem piecas Latvijas čempionāta medaļas.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!


Pasūtot "OVV" kopā ar Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!


Foto no OMS arhīva:pie OMS kuras RAKU krāsns.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/47549

6. augustā, 19:58, Reklāmraksti
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet