Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 11.augusta numurā:

* "Aitu kūts skatuve" Ogrē jeb lauki pilsētā ar muzikālu auru

Kopš jūnija "OVV" Ogres kultūras pasākumu apskatā var lasīt arī par nedēļas nogalēs notiekošiem koncertiem uz "Aitu kūts skatuves". Tikai retais spēj iedomāties, ka šī skatuve atrodas pašā Ogres centrā, Zinību ielā 3a, kur koncertu apmeklētāji nepiespiestā gaisotnē ne vien var baudīt kvalitatīvu mūziku, bet arī priecāties par īstiem jēriem. Auniņi reizēm piebalso māksliniekiem, radot īpašu šīs pilsētas centra muzikālās oāzes šarmu. 


Vairāk lasiet jaunajā "OVV".


* Rubrikā "Dzērvene mājās vai medus karote svešumā?” šoreiz ciemojas Māris Upītis


"Tam, kas notiek Latvijā, sekoju līdzi ar mediju starpniecību, bet reizēm tas, ko rāda, vienkārši satracina. Mediji vēsta par dažādām afērām, ir gan kratīšanas, gan izmeklēšanas, gan aizturēšanas, turklāt runa ir pat par miljoniem, bet faktiski visi šie gadījumi beidzas ne ar ko, bez tiesvedības, un tas tiešām tracina. Rezultāta vienkārši nav. Protams, arī Norvēģijā notiek likumpārkāpumi, bet tur, ja šāds pārkāpums tiek konstatēts, tam seko arī sods, vienalga, vai tas ir bezpajumtnieks vai karalis. Ko es gribētu novēlēt cilvēkiem Latvijā? Norvēģijas valdību, vismaz uz laiku, lai ieviestu šeit kārtību. Faktiski nekas jauns jau nebūtu jāievieš, vien jāpieņem Eiropas standartiem atbilstoši likumi jebkurās jomās," saka Māris, ar gluži citām emocijām runājot par pozitīvajām pārmaiņām savā dzimtajā Ogrē. 


Visu rakstu lasiet jaunajā "OVV".


* Sports: Ogres autokrosa braucējiem panākumi Latvijā un Baltijā; Ķeguma Sporta spēļu uzvarētājas – "Odziņa" un "Ķīnas Mūris"!


* Kopā ar 11.augusta "OVV" – arī speciālizlaidums


Tajā par darbu Krīzes zvanu centrā stāsta mācītāji Mārtiņš Kalējs, Dainis Pandars, Māris Vītols un Agris Ginko.


"Tas ir labs ieguldījums novada cilvēkos. Mēs nezinām, varbūt kādā mirklī mēs izglābjam kāda dzīvību, varbūt krīzes zvans ir mainījis cilvēka likteni," vērtē A.Ginko.


"Cilvēkam ir jādzīvo ar sajūtu, ka pat tad, kad es kļūdos, es joprojām esmu vērtīgs, pieņemts un mīlams,” mudina M.Vītols.


"Diemžēl daudzi zvana, kad problēma jau ir samilzusi, nevis profilaktiski. Esmu secinājis, ka īpaši vīrieši turas līdz pēdējam brīdim, neko neatklāj, jo tas nozīmētu atzīt, ka viņam ir problēma un viņš netiek ar to galā," tā D.Pandars.


"Ja ir sajūta, ka gribas izrunāties, ir jāzvana. Nevajag slēpties un gaidīt, kamēr problēmas cilvēku aprok pavisam," aicina M.Kalējs.


Speciālizlaidumā – arī citas aktualitātes.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!


Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!


Foto no "Aitu kūts skatuves" arhīva:uz "Aitu kūts skatuves" muzicē saimnieki Jolanta un Māris Čeiči – Kalniņi.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/47574

10. augustā, 19:03, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Andris • 12. augustā, 14:54
Pa velti tev neviens nedod.
Aizej pie narkologa • 12. augustā, 14:40
Ja prot lasīt, nav grūti izsecināt, ka tā nav avīze bet veca atrauga. Par velti neņēmu.
Lauki • Šorīt, 09:22 • 12. augustā, 12:01
Ja neprot lasīt, tad tā laikam ir, bet nevajag jau lielīties ar savu infantīlismu un apvainot laucinekus, ne visi laukos ir tādi kā tu.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet