Atgriezties pie raksta

Gultu tendences 2020.gadā Foto

Gultu izvēles tendences katru gadu mainās. 2020.gadā cilvēkiem iesaka nebaidīties no spilgtām krāsām un pat mazliet neierastām formām, kas lieliski iederēsies ikvienā mājoklī. Ja arī Tevi interesē uzzināt 2020.gada gultu izvēles tendences, ir vērts ielūkoties mūsu apskatā, kurā aplūkosim mūsdienīgākos dīvānu variantus. 

Nebaidies no krāsām


Izvēloties gultu, noteikti nevajadzētu baidīties no dažādām krāsām. 2020.gadā populārākās gultas ir rozā un dzeltenos toņos. Šādas krāsas gulta lieliski iederēsies jebkurā mājoklī. Savukārt, ja nevēlies gultu, kas būtu košā krāsā, tad ir vērts pievērst uzmanību vieglajiem pasteļtoņiem, piemēram, maigi rozā, zaļā vai debeszilā krāsā. Pasteļtoņi lieliski izskatīsies gan guļamistabā, gan viesu vai bērnu istabā. Neitrālos pasteļtoņus varēs lieliski sakombinēt kopā ar dažādiem spilgtiem krāsu akcentiem, piemēram, spilgti paklāji un paklāji lieliski iederēsies istabā, kurā atrodas neitrāla toņa gulta. 


Gultas no dabiskajiem materiāliem


2020.gadā ir populāri dabiskie materiāli. Šobrīd arvien vairāk parādās tādi dīvāni, kas izgatavoti no kokvilnas, ādas vai lina materiāla, kā arī aprīkoti ar dažādiem koksnes elementiem. Šāda veida gultas interjerā izskatās mūsdienīgi. Ir vērts padomāt, piemēram, par dīvānu ar mūsdienīgu koka rāmi. Šāda veida risinājums lieliski iederēsies jebkurā mājoklī. 


Pievērs uzmanību komforta līmenim


Atgriežoties mājās no darba ikvienam no mums noteikti ir vēlme kārtīgi atpūsties un atgūt spēkus. Ir svarīgi, lai mājās gaidītu mēbeles, kas spētu šo komfortu sniegt. Galvas balsts, muguras pagarinājumi, kāju pagarinājumi, roku atzveltnes – visas šīs lietas spēj garantēt augsta līmeņa komfortu. Komforts ir neatņemama mūsu dzīves daļa, tāpēc ir vērts pievērst uzmanību šim kritērijam, izvēloties ne tikai mūsdienīgas, bet arī ērtas mēbeles. 


Klasika vienmēr ir modē


Ja Tev ir vēlme ierīkot guļamistabas interjeru neitrālos un klasiskos toņos, tad noteikti vērts atcerēties, ka klasika vienmēr ir modē. Balta krāsa vienmēr būs moderna un izskatīsies stilīgi. Šādas krāsas iespējams pavisam viegli kombinēt ar citiem guļamistabas interjera priekšmetiem un mēbelēm. Ja istabā ir paklājs, tad arī tas lieliski iederēsies klasiska stila istabā. 


Home4you – plašs gultu piedāvājums


Dīvāngultas, kontinentālās gultas, gultas 180x200, matrači, gultas rāmji, paklāji, galdi, krēsli un daudz kas cits – šo visu iespējams atrast Home4you plašajā mēbeļu piedāvājumā. Ja Tevi interesē aplūkot gultas dzīvē, tad noteikti ir vērts doties uz Home4you salonu Rīgā, kur iespējams iepazīties ar mājaslapā atrodamajiem piedāvājumiem. Tevi noteikti spēs uzrunāt kāda no plašajā klāstā atrodamajām gultām  no labākajiem ražotājiem pasaulē. Home4you ir Igaunijā izveidota un starptautiski atzīta interjera priekšmetu un mēbeļu preču zīme. Ja Tev nepieciešams iegādāties gultu vai kādas citas mēbeles, noteikti ir vērts ielūkoties šajā piedāvājumā. 


Izvēlies kvalitatīvas gultas


Izvēloties labāko gultu savam mājoklim, pati svarīgākā lieta, kurai noteikti vajadzētu pievērst uzmanību, protams, ir kvalitāte. Ir svarīgi izvēlēties kvalitatīvu gultu, kā arī skatīties, vai izvēlētie matrači ir gana kvalitatīvi un izturīgi. Izvēloties kvalitatīvas gultas, iespējams paildzināt gultas lietošanas laiku par vairākiem gadiem. Pievērs uzmanību arī tam, vai gultas rāmis ir gana izturīgs un izgatavots no kvalitatīviem materiāliem. 


Cerams, ka kāds no šiem padomiem noderēs arī Tev, lai izvēlētos savu nākamo gultu viesistabai, guļamistabai, bērnu istabai vai kādai citai telpai. Ir svarīgi pievērst uzmanību visiem šiem kritērijiem, jo tikai tādā veidā varēsi atrast dīvānu, kas patiesi atbilst kopējam mājokļa interjeram un Tavam dzīvesveidam. 


 


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/47596

14. augustā, 01:05, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet