Atgriezties pie raksta

Aprīkojot dzīvokli ar dzelzs durvīm, to drošība ir daudz augstāka

Durvis ir viena no galvenajām ikviena mājokļa daļām. Latvijas situācijā, kur lielākā daļa iedzīvotāju dzīvo padomju laikā būvētos mājokļos, durvis bieži ir vienīgā mājokļa vizītkarte, ko redz citi cilvēki. Taču par jebkura kaimiņa priekšstatu daudz svarīgāka ir drošība – tā apliecina ārdurvju dzīvokļiem ražotājs “MetaLux”.

Drošība ir galvenais


Skaisti izremontēt dzīvokli, iegādāties dārgu sadzīves un elektrotehniku, bet neuzstādīt drošas durvis ir kļūda, ko daudziem nākas nožēlot. Daudzi cilvēki uzskata, ka galvenais ir atslēga. Tā ir taisnība – arī metāla ārdurvis dzīvoklim bez pienācīgas atslēgas būs kā atvērti vārti, taču, atšķirībā no koka durvīm, metāla durvis dzīvoklim ir daudz izturīgākas pret jebkuru triecienu vai instrumentu.


Dzelzs durvju priekšrocības


Metāla ārdurvis dzīvokļos ir ne tikai drošāks risinājums, bet arī labāka izvēle ilgtermiņā. Koka durvis un to stiprinājumi nolietojas salīdzinoši ātrāk, jo īpaši, ja koka durvis ir bijušas lētas. Durvju maiņa bieži ir sarežģīts process, jo īpaši šaurās kāpņutelpās un iekštelpās, tāpēc labāk izvēlēties metāla ārdurvis dzīvoklim, kas tik ātri nepievils.


Papildus, metāla ārdurvis dzīvokļiem ir ieteicamā izvēle to labās skaņas izolācijas dēļ. Daudzdzīvokļu mājās bieži ir problēmas ar skaņas izolāciju. Kamēr sienu caurlaidību nevar tik viegli labot, var uzstādīt labas metāla ārdurvis, lai jūs nedzirdat kaimiņus kāpņu telpā un kaimiņi nedzird, ko jūs darāt savā mājoklī.


Var uzstādīt vai nu dzelzs vai tērauda durvis dzīvoklim. Šī izvēle jāizdara katram, ņemot vērā durvju svaru un pieejamo konfigurāciju. Dzelzs durvju dzīvokļiem ražotājs “ MetaLux” piedāvā dažādas metāla durvju kolekcijas, pielāgotas dažādām standarta izmēra durvju ailēm.


MetaLux – ārdurvju speciālisti


Metāla ārdurvju ražotājs MetaLux Latvijas tirgū darbojas nesen, 2018.gadā atverot noliktavu un 2019. gadā atverot specializētu veikalu “Eirodurvis” jaunajā tirdzniecības centrā “Ozols” Pļavniekos. Uzņēmuma pirmsākumi meklējami 2015.gadā, taču tajā darbojas speciālisti, meistari un tirgus eksperti, kuri durvju ražošanas jomā darbojas jau vairāk kā 15 gadus. Uzņēmums nemitīgi attīstās, izmantojot inovatīvas ražošanas metodes un veidojot ar vien jaunas kolekcijas metāla durvis dzīvokļiem un mājām.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/47701

2020. gada 25. augustā, 10:27, Reklāmraksti
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet