Biedrības “Latvijas Samariešu apvienība”, reģ. Nr. 40008001803,
dienests “Samariešu atbalsts mājās”

aicina darbā
sociālo aprūpētāju
uz pilnu vai nepilnu slodzi (darba vieta- Ogre)

Darba pienākumi:
- Veikt aprūpes plānošanu un kvalitātes uzraudzību Vidusdaugavas nodaļā, kas nodrošina aprūpes mājās pakalpojumus Ogres, Ķeguma, Skrīveru, Aizkraukles un Lielvārdes novados.
- Veikt ikdienas aprūpi mājās (personiskā aprūpe, produktu piegāde u.c.), nepieciešamības gadījumā nokļūšanai pie aprūpējamā izmantojot dienesta aprūpes transporta līdzekli vai personisko automašīnu.
- Nodrošināt “Drošības pogu” tehniskos pieslēgumus un uzraudzīt to darbību (darbinieks tiks apmācīts).

Piedāvājam:
- Sociālās garantijas
- Stabilu atalgojumu (800 eiro pirms nodokļu nomaksas)
- Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu
- Apmācības darba pienākumu apguvei

Prasības:
- Augstākā izglītība: sociālā darbinieka, sociālā rehabilitētāja vai sociālā aprūpētāja izglītība;
- Vēlama pieredze darbā ar senioriem;
- Labas prasmes darbā ar Excel programmu (nepieciešama atskaišu sagatavošanai);
- B kategorijas autovadītāja apliecība;
- Labas latviešu un krievu valodas zināšanas
- Prasme pieņemt lēmumus un izrādīt iniciatīvu
- Prasme organizēt darba procesu, strādāt patstāvīgi
- Labas komunikācijas spējas, iejūtība
- Augsta atbildības sajūta, precizitāte

CV un motivācijas vēstules lūdzam līdz 2019. gada 15. martam sūtīt uz e-pastu: aprupesdarbi@samariesi.lv ar norādi- vakancei Ogres novadam.
Kontakttālrunis uzziņām: Baiba Maskoļūna (tālr. 22002927)

PalielinātPalielināt

Baiba Maskoļūna,
E-pasts: aprupesdarbi@samariesi.lv
Tālrunis: 22002927
Pievienots 2019-03-08 13:01:57

Ogrenet