BK "Ogre" grūtā cīņā pārspēj Tallinas "Kalev/TLÜ" (0)

Šodien, 15:44

| Basketbols

"Pafbet" Latvijas - Igaunijas līgā no astoņu punktu deficīta vakar izdevās atspēlēties turnīra līderei "Ogrei", kas savā laukumā ar 86:84 pārspēja latvieša Mareka Jurevičus pārstāvēto Igaunijas vicečempioni "Kalev/TLÜ" (Tallina). Rezultatīvākais starp ogrēniešiem ar 22 punktiem bija Džeimss Beitmons.

Ogres ziemas orientieristi turpina tiekties uz sporta veida virsotnēm (0)

Vakar, 11:06

Lai gan ziema līdz šim nav lutinājusi, Ogres ziemas orientieristi spītīgi turpina tiekties uz sporta veida virsotnēm. Sniegs meklēts Norvēģijā, Igaunijā un Latvijā mākslīgā sniega trasēs. Jaunie sportisti treniņos šoziem noslēpojuši jau 300-800 kilometru, lielu uzmanību veltot arī citiem sagatavošanās veidiem.

Ogres un Lielvārdes jaunie vieglatlēti U-16 trīscīņā izcīna divas medaļas Foto (0)

24. janvārī, 21:43

Ogres novada Sporta centra (ONSC) hallē 16.janvārī norisinājās atklātās sacensības vieglatlētikas trīscīņā U-16 vecuma grupā, kurās piedalījās sportisti no Ogres, Lielvārdes, Salaspils, Bauskas, Olaines un Ķekavas.

Ogre uzņem “smago” Tallinas Kalev/TLU (0)

24. janvārī, 20:33

| Basketbols

Šo sestdien, 25. janvārī, basketbola klubam Ogre kalendārā mēneša noslēdzoša mājas spēle, kurā cīņa pret Tallinas Kalev TLU vienību. Spēle, kā ierasts, notiks Ogres 1. vidusskolas sporta zelē un tās sākums plkst. 17:00.

“Ogres Vilki” komandas izcīna uzvaras (0)

24. janvārī, 12:48

Pagājušā svētdienā “Ogres Vilki” virslīgas komanda papildlaikā ar 3:2 savā laukumā pieveica “Ķekava” vienību. 

Ogrenet