Raimonds Vējonis: Esam gatavi izlašu vasaras darbiem, būs reģionu izlases, par LJBL izspēles sistēmu lemsim pēc visu viedokļu uzklausīšanas (2)

22. maijā, 15:16

| Basketbols

Ceturtdien, 21. maijā, notika Latvijas Basketbola savienības kārtējā valdes sēde. Latvijas izlašu vasaras plāni un reģionālo izlašu programma, jauns turnīrs klubiem un un iespējas Latvijā rīkot Eiropas čempionātus,  komunikācija ar valsti un Jaunatnes līgas izspēles sistēma – par valdes sēdē lemto, kā arī citām aktualitātēm informē LBS prezidents Raimonds Vējonis.

Ogres novada sporta centrā atsākušies klātienes treniņi un nodarbības (0)

21. maijā, 19:01

Pēc divu mēnešu attālināta darba Ogres novada sporta centrā atsākušies klātienes treniņi un ir pieejamas sporta bāzes, ievērojot valstī noteikto kārtību "Par fiziskajām aktivitātēm, pulcējoties sporta norišu vietās ārkārtējās situācijas laikā no 2020. gada 12. maija".  

Apvienotajā čempionātā nākamsezon varētu startēt sešas pašmāju komandas; klubi nobrieduši cīnīties par Latvijas kausu (1)

21. maijā, 09:15

| Basketbols

2020./2021.gada sezonā Latvijas - Igaunijas Basketbola līgā varētu spēlēt sešas pašmāju komandas, bet Latvijā klubi labprāt spēkotos valsts kausa izcīņā, sarunā ar aģentūru LETA nākamās sezonas plānus ieskicēja Latvijas basketbola līgu direktors Edgars Bērziņš.

Baltijas līgas dalībnieces Latvijas čempionātu handbolā sāks no ceturtdaļfināla (0)

16. maijā, 09:13

Baltijas līgā startējošās pašmāju komandas Latvijas čempionātu handbolā sāks no ceturtdaļfināla, aģentūrai LETA atklāja Latvijas Handbola federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Guntis Ciematnieks.

Apmeklētājiem atkal atvērts Ogres novada Sporta centra skeitparks (1)

15. maijā, 20:17

No 15.maija pēc aptuveni pusotra mēneša pārtraukuma iespējams izmantot Ogres novada Sporta centra skeitparku. 

Ogrenet