Starp labākajiem – ogrēnieši Sirsniņš, Beitmons un Mazurs (0)

3. aprīlī, 10:41

| Basketbols

Portāla Sportacentrs.com aptaujā par aizvadītās basketbola sezonas labākajiem spēlētājiem un treneriem lielāko daļu lauru plūkuši BK "Ogre" pārstāvji – Latvijas vicečempioniem gan vērtīgākā spēlētāja tituls, ko nopelnījis Rinalds Sirsniņš, gan labākā trenera gods, kas ticis Nikolajam Mazuram. Ogrēniešu vienīgais leģionārs Džeims Beitmons uzvarējis pat divās nominācijās uzreiz – viņš atzīts gan par labāko ārzemnieku, gan par labāko rezervistu.

Latvijas handbola virslīgas sezona noslēgusies; vietas netiek sadalītas (0)

3. aprīlī, 09:58

Latvijas Handbola federācijas (LHF) Padome ceturtdien sakarā ar Covid-19 vīrusa straujo izplatību lēma, ka liks punktu šīs sezonas "SynotTip" virslīgai vīriešu un sieviešu konkurencē, kā arī pārtrauks 1.līgas čempionāta norisi, nevienā no turnīriem nenosakot vietu sadalījumu, vēsta LHF.

Ogres novada sporta centra skeitparks ir slēgts (0)

31. martā, 10:39

Diemžēl, līdz šim veiktās informatīvās darbības un pārrunas ar Ogres novada sporta centrā esošā skeitparka apmeklētājiem nav devušas vajadzīgo rezultātu.

Raimonds Vējonis: risinām krīzes situācijas un strādājam pie idejām nākotnei; administrācija turpina darbu taupības režīmā (0)

31. martā, 10:20

| Basketbols

Latvijas valdības izsludinātās ārkārtējās situācijas apstākļos Latvijas Basketbola savienība bija spiesta pārtraukt Latvijas vīriešu un sieviešu čempionāta norisi, kā arī vismaz uz laiku apturēt sacensības Ramirent LBL2, LBL3 un Jaunatnes līgā. Kā palīdzēt klubiem pārdzīvot krīzes situāciju, kā vai notiks 2020. gada vasarā paredzētie nacionālo izlašu turnīri – gan Latvijas, gan starptautiskajā basketbola vidē aktuālos jautājumus komentē Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis.

LBS valde apstiprinājusi Latvijas čempionātu rezultātus – kārtējie tituli "TTT Rīga" un "VEF Rīga" (0)

20. martā, 09:55

| Basketbols

Koronavīrusa izraisītās slimības "Covid-19" pandēmijas dēļ Latvijas valdības izsludinātā ārkārtējā situācija un Force majeure apstākļi padarījuši neiespējamu basketbola komandu normālu funkcionēšanu un turnīru norisi. Tāpēc Latvijas Basketbola savienība valde 2020. gada 14. martā nolēma atcelt aprīlī un maijā paredzētos Latvijas vīriešu un sieviešu čempionātu izslēgšanas turnīrus, un 19. martā nolēma veikt Latvijas vīriešu čempionāta dalībnieku klasifikāciju, saskaņā ar komandu ieņemtajām vietām Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas čempionātā uz tā pārtraukšanas brīdi 2020. gada 13. martā, un Latvijas sieviešu čempionāta dalībnieku klasifikāciju, saskaņā ar komandu ieņemtajām vietām Douglas Baltijas Basketbola līgas noslēguma tabulā uz 2020. gada 1. martu. 

Ogrenet