Ogrenet

Ogres Basketbola skolu šogad absolvē 15 audzēkņi (0)

15. augustā, 11:32

Šogad Ogres Basketbola skolu  absolvēja 15 audzēkņi, kuri saņēma apliecības par profesionālās ievirzes izglītību, kā arī piemiņas medaļas no skolas – A.Andersons, K.R.Auniņš, J.Belevičs, A.Berkolds, L.Birža, A.Grišulis, D.Ivanovs, G.J.Jundzis, I.A.Kaupmanis, D.J.Mačs, J.Miezītis, Ē.Naumenko, G.Sīlis-Jaunsīlis, Ē.Utināns, E.Vaivods.

Jaunajā virslīgas sezonā "Ogres Vilkus" cīņā vedīs Jurijs Fedulovs (0)

14. augustā, 17:32

Jauna sezona, jauni mērķi! Florbola klubs "Ogres Vilki" vienojies par sadarbību ar pieredzes bagāto treneri Juriju Fedulovu, kurš līdz šim lielāko daļu trenera darba pavadījis strādājot ar jauniešu, sieviešu virslīgas komandām, kā arī pieredzes bagāžā iekrāti vairāki Pasaules čempionāti kā sieviešu un meiteņu U-19 nacionālo izlašu galvenajam trenerim.

Teku Taku rogainingam Meņģelē pieteikušās jau vairāk nekā 100 komandas (0)

9. augustā, 09:28

11.augustā noritēs "Teku Taku rogainings" - aizraujošas tautas sporta sacensības. Rogaininga organizatori ikvienu aicina uz Meņģeles apkaimi Ogres novadā, kur Meņģeles pagasta Tautas namā pulcēsies un sacentīsies vairāki simti tautas sporta cienītāju no visas Latvijas un kaimiņvalstīm. Ieeja pasākumā no plkst. 9.00, starts - 11.00.

Ogrēnietim Sarksņam 7. vieta pasaules čempionātā junioriem (0)

7. augustā, 15:17

No 28. jūlija līdz 3. augustam Dānijā, Viborgas apkārtnē, norisinājās pasaules čempionāts veloorientēšanās sportā junioriem, kurā ar lieliskiem rezultātiem piedalījās arī Ogres novada sporta centra audzēknis Andris Sarksņa.

Jau šo sestdien 72. sporta svētki Meņģelē (1)

7. augustā, 10:18

Jau šo sestdien, 10. augustā Meņģelē norisnāsies 72. sporta svētki. Sportiskās aktivitātes varēs baudīt gan lieli, gan mazi sportisti. 

Ogrenet