"Lielvārde/Fat Pipe" zaudē Cēsīs un atkāpjas uz 5. vietu (0)

25. oktobrī, 10:29

Par ELVI florbola līgas vīriešiem vicelīderi kļuvusi Cēsu "Lekrings", kas šovakar savā laukumā ar 13:8 sagrāva komandu "Lielvārde/Fat Pipe". Rezultatīvākais starp lielvārdiešiem ar 4 (2+2) punktiem bija Rūdis Žukelis.

Pinetem četri precīzi tālmetieni, "Ogre" trešo uzvaru gūst pār "Liepāju" (0)

25. oktobrī, 10:25

| Basketbols

"Pafbet" Latvijas - Igaunijas basketbola līgā pie trešās uzvaras šosezon tika "Ogres" basketbolisti, kuri savā laukumā ar 94:77 pieveica "Liepājas" komandu. Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Uģis Pinete, 18 punktu Kasparam Bērziņam.

SK "Ogre" komanda – Latvijas čempione autokrosā (0)

25. oktobrī, 10:22

Šomēnes Brenguļu autotrasē norisinājās piektais un reizē noslēdzošais Latvijas čempionāta posms autokrosā. Tajā lieliski startēja sporta kluba "Ogre" autobraucēji, kuri komandu vērtējumā nosargāja savu līderu pozīciju un kļuva par valsts čempioniem.

Ogre uzņems Visocka-Rubeņa vadīto BK Liepāja (0)

23. oktobrī, 08:52

| Basketbols

Sestdien, 24. oktobrī, Paf Latvijas-Igaunijas līgas ietvaros, basketbola klubs Ogre savā laukumā tiksies ar Liepājas komandu. Spēle pret Visocka-Rubeņa vadīto Liepāju notiks Ogres 1. vidusskolā un tās sākums plkst. 14:00.

Ogres peldētāji cīņu par Latvijas kausu sāk ar 18 medaļām (0)

19. oktobrī, 09:44

16. oktobrī, Valmierā ar pirmā posma sacensībām sākās cīņa par Latvijas kausu peldēšanā. Ar izciliem rezultātiem Kausa izcīņas pirmajā posmā startēja PK "Ogre" peldētāji, kuri kopumā izcīnīja 18 dažāda kaluma medaļas – sešas zelta, astoņas sudraba un četras bronzas.  

Ogrenet