Atgriezties pie raksta

LHF aizliedz HK "Ogre" trenerim Fanduļam pārstāvēt divas komandas

Jau rakstījām portālā Ogrenet, ka hokeja kluba "Ogre" galvenais treneris Vjačeslavs Fanduļs Latvijas Atklātā hokeja čempionātā piedalās arī kā spēlētājs komandā "SMS Credit". Fanduļs jau nospēlējis trīs mačus, un vienā no tiem palīdzēja kreditoriem pārspēt savu trenēto komandu - 6:1. Tagad šai Latvijas hokejā absurdajai situācijai pielikts punkts.

Šodien notikušajā Latvijas Hokeja federācijas (LHF) Disciplinārās komitejas sēdē citu lēmumu starpā pieņemts lēmums aizliegt Vjačeslavam Fanduļam Latvijas čempionātā pārstāvēt divas komandas.

Bijušais Latvijas izlases uzbrucējs Fanduļs šosezon Latvijas čempionātā kā treneris pārstāv HK "Ogre", bet spēlētāja statusā spēlē "SMS Credit" komandā. Interesanti, ka abas komandas savā starpā tikās jau pirmajā spēlē, un toreiz ar 6:1 uzvarēja "SMS Credit", un Fanduļs atzīmējās ar četriem rezultativitātes punktiem.

Šodien LHF beidzot labojusi šo misēkli (divu komandu pārstāvēšana ir pretrunā ar LHF statutiem) un aizliegusi Fanduļam čempionātā vienlaicīgi pārstāvēt divas komandas. Hokejistam/trenerim savs lēmums jāpieņem līdz 8. oktobrim. Pats Fanduļs situāciju komentēja diezgan īsi: "Pirmā dzirdēšana par to, pagaidām nezinu, ko darīšu. Runājiet ar "SMS Credit" vadību".

Fanduļs trīs aizvadītajos mačos kā spēlētājs guvis 2 vārtus un veicis piecas rezultatīvas piespēles, kas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā dod astoto vietu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/15242

2010. gada 4. oktobrī, 14:30, Sports
Ogrenet, Sportacentrs.com

Jaunākie komentāri

oceanicfinance • 2018. gada 29. janvārī, 04:36
Tas ir Oceanicfinance, mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām un uzņēmumiem visā pasaulē, mums ir reģistrēta un licencēta aizdevumu sabiedrība. Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai samaksātu rēķinus? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai uzsāktu uzņēmējdarbību? vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nopirktu dzīvokli? mēs piedāvājam visa veida aizdevumus no 2 000 eiro līdz 2 000 000 eiro, ja jūs interesē saņemt jebkāda veida aizdevumu. E-pasts: Oceanicfinance113@gmail.com vai whatsApp: +1 (267) 725-7570
duduu • 2010. gada 5. oktobrī, 10:32
aaa ka man tas fanduls riebjas tik iedomigu un riebigu cilveku...lai aplauz vinjam radzinus...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet