Atgriezties pie raksta

Ogrē un Ikšķilē aizvadīts Tautas velobrauciens (fotogalerija)

Nemaldīgi var teikt, ka sestdien Ogrē un Ikšķilē dominējošais pārvietošanās līdzeklis bija velosipēds, jo uz  Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūras organizēto Tautas velobraucienu bija ieradušies aptuveni 600 dalībnieku no visas Latvijas.

Dobelnieks Jānis Blumfelds uz Ogri bija atbraucis kopā ar mazo dēlēnu Bruno. Puikam ir tikai septiņi gadi, bet aiz muguras jau krietna velomaratonu pieredze – piedalījies šādās sacensībās arī citviet Latvijā. Trases garumu katrs no Blumfeldu ģimenes vīriešiem bija izvēlējies atbilstoši saviem spēkiem – Bruno pieveica vienu kilometru, bet tētis mērojās spēkiem ar citiem braucējiem 35 km distancē.

Sešus gadus vecā Sigita no Ogres trasē devās pat ar nobrāztu celi. Meitene Ogrenet atklāja, ka trauma gūta treniņu procesā. Taču tas nemazināja vēlmi piedalīties sacensības, kurām mazie riteņbraucēji bija nopietni gatavojušies, vēl īsi pirms starta uzklausot vecāku padomus.

Velomaratona dalībnieku vidū bija arī daudz ikšķiliešu, kuri nelaida garām izdevību izmest kādu līkumu pa savu novadu. Kā Ogrenet pastāstīja Elizabete, no viņu novada esot ieradušies vairāk nekā desmit dalībnieku. Viņu vidū arī Ikšķilē pazīstami uzņēmēji Edmunds Peslaks un Raimonds Pētersons.

E.Peslaks atklāja, ka, lai arī Ikšķilē dzīvojot  no 1980.gada, tomēr savu novadu līdz galam nepazīstot, tāpēc līdz ar sportiskajām aktivitātēm cer uzzināt ko jaunu par Ikšķili un tās apkārtni.

Velobrauciena dalībniekus bija ieradies sveikt Ikšķiles novada domes priekšdētājs Indulis Trapiņš, kurš ne bez lepnuma atzīmēja, ka velomaratons ir viens no pirmajiem lielākajiem pasākumiem, ko noorganizējusi kopīgi  ar Ogres novadu izveidotā Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūra, un tas ir tikai sākums citām sportiskām aktivitātēm, kas varētu nākotnē risināties abu novadu kopīgi attīstītajā Ogres Zilo kalnu dabas parkā.

Novēlot veiksmīgu startu, Ikšķiles novada domes izpilddirektors Guntars Kurmis  atgādināja dalībniekiem neaizmirst par dabu un to nepiesārņot.

Velomaratona dalībnieki sacentās  maratona (60 km) un pusmaratona (35 km) trasēs, un seši labākie katrā grupā saņēma balvas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/17188

2011. gada 23. jūlijā, 19:13, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Lunis • 2011. gada 25. jūlijā, 16:29
Aplis ir noslēdzies.: Nu mēs bildējam visur , starp Ogri un Aizkraukli kādas ~30 vietas kuras izmantojam visam kam , daudzās lokācijas tas jau mans viens no galvenajiem trumpjiem Latvijā :):) Regulāri ar meklejam jaunas un jaunas savadakas lai neatkartojas ,nu reku piemeram vakar izbrauc ar felleri un atkal kadas paris labas bildesjana vietas http://www.ogresbalss.lv/?p=2114
Aplis ir noslēdzies... • 2011. gada 25. jūlijā, 02:01
Da nē - izskatās, ka viņš zina Tavu balsi. A man patika tā viena galerija, pat sievai ieteicu. Kaibaliņā zem dzelzceļa bildēji? Varbūt var Tev kādreiz par asistentu pieteikties?
Lunis • 2011. gada 25. jūlijā, 01:44
Aplis ir noslēdzies...: Tapec es jau smejoss ka laikam losis domā ka man kads no Ogrenet vargajiem konkurentiem pieder :):) Nedomaju ka kads iznemot mani zin kas man pieder , vienigi iznemot manu privato spamotavu protams :):)

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet