Atgriezties pie raksta

Molotanovs uzsāk Ogres handbola reanimāciju

Jauno rokasbumbas sezonu sācis handbola klubs "Ogre", ko skārušas izmaiņas ne tikai treneru korpusā, bet arī spēlētāju sastāvā. Līdz ar jaunajām vēsmām parādījusies arī veselīga apetīte.


Beidzmajās sezonās Ogres handbola sirds līnija līdzinājās taisnei, taču jaunajā cēlienā HK "Ogre" reanimāciju uzņēmies pērnās Latvijas vīriešu Virslīgas trešās labākās vienības "LSPA" treneris Andris Molotanovs, kurš jau ierakstījis savu vārdu Ogres sporta vēstures annālēs. Molotanovs 2008.gadā līdz Latvijas zelta medaļām aizveda Ogres sieviešu vienību. Reāli apzinoties Ogres vietu vīriešu konkurencē, blāva cerība ir par trešo vietu, tomēr atgriešanās olimpiskajā sešiniekā jau būtu zelta vērtē. Jācer, ka Molotanovam tandēmā ar Andri Sosnaru to izdosies paveikt.


Pievēršoties notikumiem laukumā, par pirmo nopietno atskaites punktu tiek uzskatīts Rīgas Atklātais čempionāts, un ogrēnieši jau izspēlējuši divus mačus. Cīņā pret Latvijas vicečempioniem Dobeles "Tenax" mūsējie pēc pirmā puslaika atradās iedzinēju lomā – 16:18, bet pēc atpūtas situācija nemainījās, taču secinājums ir viens – "Ogre" punktus dāvināt negrasās – 28:34.


Trešdien, 19.septembrī, Ogres novada Sporta centra hallē aizritēja vēl viens eksāmens – "LSPA", kas reizē deva arī divus principiālus dueļus, proti, Molotanovs pret bijušo klubu un ogrēnietis Artis Laganovskis jaunajās krāsās pret "Ogri".


Sākums mājiniekiem padevās bikls, uz katriem gūtajiem vārtiem pretinieki atbildēja ar diviem, trim rezultatīviem raidījumiem. Līdz ar to puslaiku nācās pabeigt ar septiņu vārtu deficītu – 13:20. Kļūdām bagātajā otrajā pusstundā laukuma saimnieki brīžiem atjaunoja intrigu, taču, kā zināms, izlieto ūdeni vairs nesasmelsi – 27:31.


Kā portālam Ogrenet atzina HK "Ogre" otrais treneris Andris Sosnars, pretinieki tika palaisti jau pirmajā puslaikā, bet paši sāka spēlēt vien pēc atpūtas. "Latvijas Virslīgas sezonai būsim gatavi," piebilst A.Sosnars.


Ogrēniešu rindās rezultatīvu maču aizvadīja Dzintars Dravnieks – 6 vārti, 5 goli Arnoldam Straumem, bet četri precīzi raidījumi Andrim Pozņakam. Ulmis un Bauze pa 3, Mancurovs, Avotiņš un Želna pa 2, tikmēr vārtos lieliski darbojās Artūrs Baranovs. Pretinieku nometnē spēlējošais Laganovskis atzīmējās četros uzbrukumos.


Nākamo spēli Rīgas Atklātajā čempionātā HK "Ogre" aizvadīs 22.septembrī, izbraukumā tiekoties pret "RTU", kam 29.septembrī sekos mačs savā laukumā pret "RVR", sākums plkst.18.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/21596

2012. gada 19. septembrī, 21:46, Sports
Oļegs Visockis

Jaunākie komentāri

Michelle Babby • 2012. gada 7. decembrī, 15:08
Mani sveicieni maniem mīļajiem visā šajā country.I am Michelle Babby Anderson.I esmu priecīgs pierādīt un pasludinām jums visiem, ka kundze Džesika Valensija ir darījuši to vēlreiz uz mani un manu family.She deva man un manai ģimenei aizdevumu 350000lvl lai man enpower manu uzņēmējdarbību un maksāt savus bērnus skolai fess.I jāatzīstas, ka es esmu vislaimīgākais sieviete uz zemes today.you var arī sazināties ar viņu pa e-pastu: info.atlantic124@gmail.com
haha • 2012. gada 21. septembrī, 12:35
zvaigznes dels kluse. nau vinam ko teikt.
zvaigznes dēlam • 2012. gada 21. septembrī, 08:16
Nosauc viņa darbu. ko viņš atstāja aizejot.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet