Atgriezties pie raksta

Ogres pludmales volejbola čempionātā dominē tīnūžnieki

4.jūlijā Ogres stadionā notika Ogres atklātā čempionāta pludmales volejbolā vīriešiem otrā posma spēles. Dalībnieku kļūst arvien vairāk (šoreiz – 21 pāris), bet par uzvarētājiem arī šoreiz kļuva Ikšķiles novada pārstāvji – Tīnūžu komanda UJ jeb Uldis Leškēvičs un Jānis Umulis.

Turnīra finālā ne bez pūlēm, uzvarot trijos setos, iekļuva tīnūžnieki Uldis Leškēvičs un Jānis Umulis jeb komanda UJ un ķevavieši Agris Vilde un Uģis Teteris jeb "Santeko". Pirmā posma uzvarētājai "Lats" ar tīnūžnieku Raivi Kābeli un ikšķilieti Jāni Baltrunu sastāvā nācās cīnīties par 3.vietu, kur pretī stājās "Ķeguma HES1" (Kristaps Rūde un Deivids Strazdiņš). Šajā mačā diezgan pārliecinoši uzvarēja "Lats".


Lai noskaidrotu čempionus, bija nepieciešami trīs seti. Izšķirošajā setā ar 8:4 vadībā bija izvirzījusies Ķekavas "Santeko", tomēr Tīnūžu UJ izdevās lauzt spēles gaitu un izcīnīt skaistu uzvaru. Uldim Leškēvičam tā reizē bija pelnīta dāvana tieši viņa vārdadienā.


Ceturdien, 11.jūlijā, trešā posma spēles aizvadīs jauktie pāri, bet vīru komandām čempionāta 3.posms paredzēts 18.jūlijā. Spēļu sākums pulksten 18.00.


 


 


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/24976

2013. gada 10. jūlijā, 21:34, Sports
Ritvars Raits, "Ogres Vēstis Visiem"

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet