Atgriezties pie raksta

« Mutuļojošā Norupīte Foto

2014. gada 15. oktobrī, 11:29, Sports
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Upes.lv • 2016. gada 8. decembrī, 17:39
Ogrēniešiem pēc pieredzētā jau bija laiks saprast - jo vairāk regulēs, būvēs dambjus - jo kaut kad VAIRĀK dabūs plūdus. Saprāts ar reizi nerodas...
upps • 2014. gada 16. oktobrī, 19:41
tas divas majas kas atrodas uz ievu ielas otrupus celam- pasvaldiba var paskaidrot ka tas nakas ka mes netiekam nodrosinati ar pagaidu celu lai tiktu ara no majas,pietam mums ir mazs berns,apludis pagrabs un nav iespeja pat iegadaties partiku,jo netiekam ara no majas!paldies par to ka solijat ka tiltins tiks sataisits pavasari,bet rezultata tikai rudeni.paldies ka pildat sawus solijumus.velu jums veikismi darbos.
zikai • 2014. gada 16. oktobrī, 13:17
Helmanim tak nav laika risināt Ogres problēmas, jādelē pa pasauli, ebolu apkarodams.
> zika • 2014. gada 16. oktobrī, 12:03
caurtekas mainīs vēl un vēl jo idiotiem būvaldē zaļa gaisma kāmēr Helmanis nesāņemsies / uzskatiju Egilu par drosmīgu, bet laikam būsu kļudijusies / un nepatrieks jampampiņus - kukuļnemējusl
Zuze • 2014. gada 16. oktobrī, 11:07
Vai tiešām neviens nevar izpurināt to būvvaldes perēkli ar naudas kāro Rinku priekšgalā?
zika • 2014. gada 16. oktobrī, 10:12
Es arī nebeidzu brīnīties. Vesela spēkstacija uzcelta priekš Norupītes ūdeņu noregulēšanas pa miljonu, bet upīte dara ko grib.Caurtekas jau ir mainītas 3 reizes no mazas uz arvien lielāku, vai tad tas nemaksā naudu.
Apnicis jau lasīt šīs ziņas • 2014. gada 15. oktobrī, 21:49
Godīgi sakot, Ogrē būtu jāizsludina pastāvīgs ārkārtas stāvoklis, nevis tikai īslaicīgs - korupcijas un visatļautības rezultātā šī nolaistā un kukuļdevēju aizbūvētā pilsēta jūk un brūk pa visām vīlēm - kur vien skaties, katrā Ogres stūrī kādus mēslus sataisījis kāds sazadzies cūka, kas dara, kā grib, un realizē jebkādas savas vai savējo iegribas būvvaldē ar kukuļu palīdzību. Vara mainās, bet būvvaldē sēž tie paši netīreļi, kas taisījuši mēslus jau kopš 90.gadiem. Šī pilsēta vienkārši ir pelnījusi, lai ūdeņi to noslauka kā ar slotu.
??? • 2014. gada 15. oktobrī, 19:35
Kāpēc visu laiku pavēles formā???
Parrogre • 2014. gada 15. oktobrī, 19:26
1)Piekrītu UP par būvvaldi. Tie miljoni, kas ir iegūldīti norupītes projektā.... bŗiesmīgi. Iesaku domes vadītājam meklēt likumīgu ceļu prasīt atbildību un mainīt būvvaldes struktūru un daļu ierēdņu. 2) Pārogres Urgas upītes pieplūdums r jāpārbauda. Ja tā ir taisnība, ka Ciemupes karjers iepludina lieko ūdeni Norupītē. TAD TĀ IR KRIMINĀLI SODĀMA RĪCĪBA. TĪŠS NODARĪJUMS, KUR AREZŪLTĀTĀ IR CIETUSI SVEŠA MANTA UN PAŠVALDĪBAI RADĪTI ZAUDĒJUMI. Domājiet, kad es kļūdos? Zālājs ir dabisks ūdens apsorbētājs, bet karjers ir ūdenskrātuve.... un kā jūs domājiet, cik daudz ūdens var satecēt no šādas ūdenskrātuves? Tā sūkņu stacija pie Pārogres dambja vienkārši nespēs pildīt savu funkciju. Terotorija ap Urgas upīti pastāvīgā ūdenslīmeņa svārstību rezūltātā, būs pārmitra un apkārtējiem iedzīvotājiem mazināsies dzīves kvalitāte. Uzminiet, kuršs izsniedz saskaņojumus karjera izveide. Vai jūs ziniet, ka karjeriem ir jāveic sanācija pēc izstrādes. Un visinteresantākais, ka ļoti reti kurš karjeras īpašnieks veic sanāciju. Pārsvarā īpašumu ātri pāraksta bomzim un pamet šīs teriorijas. Kā Jūs domājiet, kuram būs jāveic sanācija? Parasti tas gūlstas uz pašvaldības pleciem. Lai nu kā. Ja karjeras īpašnieks iepludina itkā netieši savus gaišos ūdeņus Urgas upītē, Un pašvaldība to nav piefiksējusi, tad tas liecina par atbildīgo personu dziļu vienaldzību. Bet tā pašvaldības ierēdņus neatbrīvo no atbildības. ... MAn nekas nav pret karjeriem, bet tiešā pilsētas tuvumā? Smaga kļūda..... (pazūd ūden sakās un spicēs, plūdu riski, neatgriezeniski samaitāta ainava.....)
>UP • 2014. gada 15. oktobrī, 19:04
100% taisnība uzrakstītajam !
kkkk • 2014. gada 15. oktobrī, 18:55
Sagatavojiet laivas kas dzivo norupites tuvuma.Skatos ka udenslimenis ari sak pacelties.Mums jau visi skuni peld udeni.Interesanti kurs apmaksas to ka cilvekiem sabojata malka kas domata apkurei?
Sūdi tek no domes pāri malām • 2014. gada 15. oktobrī, 17:52
Tāda noteka šodien jau mētājas pie Kaļķu ielas, ekskavatora izrauta no Urgas. Cik var piesavināties naudu Baktērvičam un Cieplītim tuvu stāvošās būvfirmas un dirsties ar šīm notekām? Kad Ogrē beidzot tiks taisīti caurplūdumam atbilstoši tilti?
UP • 2014. gada 15. oktobrī, 15:58
Tas laikam ir labs punkts uz "i" šajā objektā iesaistīto mazspējai. Būvvaldes vadītāja atlaišana būtu mazākais, kas te ir jādara, jo ir pierādāmi tiešas un nesaimnieciskas darbības rezultāti, kas ir radījusi pamatīgus zaudējumus gan pašvaldībai, līdz ar to mums, jo mēs esam tie, kas nodokļu veidā pildām tās budžetu, gan privātajiem īpašniekiem. Ļoti vēlētos, lai ne tikai zarā kādu te paņemtu, kā jau viens minēja, bet piestādītu kārtīgu rēķinu par zaudējumiem atbildīgajām pusēm. Vienu reizi par visām, lai ir precedents nākotnei. Pie pašvaldības jau tā neapskaužamās finansu situācijas (nākotnē atmaksājamie kredīti par tiem objektiem, kur saistības uzņēmās vēl Bartiņa laikā) un, apzinoties, kas ir paveicams reāli, lai šīs problēmas ar ūdeņiem novērstu, tas jau velk uz pašvaldības maksātnespēju, saglabājot citus izdevumus esošā līmenī, vai tādu apstākļu radīšanu (piemēram, arī turpmāku NĪ nodokļa palielināšanu, ko atsevišķas pašvaldības vairs nedara, jo apzinās slieksni), kas iedzīvotājiem kļūtu par nastu un radītu vēmi pamest novadu. Cerams, pietiks dūšas turpināt vismaz pašvaldības iestāžu optimizāciju, pat neskatoties uz to, ka dažiem desmitiem ierēdņu savas vietiņas būtu jāpamet. Tas būtu mazākais, bet vismaz žests, lai iedzīvotāji manītu, ka tiek domāts arī par izdevumu optimizāciju. Tāpat jāiesaldē visi "mega" projekti, kur nav pilnīgi skaidra to atdeve, piemēram, atminos kaut kādu Kultūras nama kārtējo rekonstrukciju (laikam kāpnēm vai kam), kam bija paredzēti >100tk EUR tāme utt.
mērs ir pilns • 2014. gada 15. oktobrī, 15:41
nejadzētu vienreiz tos idiņus no būvvaldes un domes administrācijas ar ūdainu koku patriekt. cik var ciest muļķību pēc muļķibas??? ja nemāk strādāt vai negrib strādāt, tad dodiet vietu citiem, kas grib, var un māk!!! Norupītes projektā jau ap miljonu un cik vēl iegrūdīs? vai Ogrei vajag Rīgas zelta tiltu? atbildiet!
Melio • 2014. gada 15. oktobrī, 15:10
Tā kā Ogres domei vajadzētu projektētājus un būvniekus (nerunājot nemaz par būvvaldi, kas saskaņojusi projektu) raut zarā, ne? Jo milzu naudas iztērētas a caurteka ta pa mazu iebūvēta, rijas ciet pat pie nieka lietavām.
ss • 2014. gada 15. oktobrī, 13:33
pipec-austrumu gudrie-ko nu jalauz brivibene atkal augša-truba ta par mazi ibio ezelji:D
juris • 2014. gada 15. oktobrī, 12:54
netiek galā ar vienu mazu upīti ne rudeņos,vasarā un pavasaros
Lunis • 2014. gada 15. oktobrī, 12:12
Oho , kas tur caurteka izskalota arī , vai vietējie izlauza lai ātrāk ūdens notek?
??? • 2014. gada 15. oktobrī, 12:10
kam dēļ? nepaliec jocīgs.
kkkk • 2014. gada 15. oktobrī, 12:05
Atbraucat un nofotografejat majas kas atrodas pie poruka un licu krustojuma.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet