Atgriezties pie raksta

« Urgas tīrīšana turpinās Foto

2014. gada 15. oktobrī, 11:28, Sports
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Jānis • 2014. gada 16. oktobrī, 09:10
Visi cenšās novērst sekas, bet kamēr netiks novērsts plūdu cēlonis, tikmēr nekas nemainīsies! Jau iztīrīts Urgas upes aizaugušais posms un nojaukti tiltiņi, kas bremzēja Urgas upes tecējumu, tagad, beidzot, ūdens nonāk līdz sūkņu stacijai, bet vienalga situācija neuzlabojas! Urgas upes profils nav paredzēts tāda daudzuma ūdens novadīšanai. Ir jānoskaidro, no kurienes tik daudz ūdens ienāk Urgas gultnē. Nav jau pirmā reize, kad Ogres novadā līst intensīvs lietus, bet šādu plūdu 40 gadus senā vēsturē nav bijis!
Anete • 2014. gada 15. oktobrī, 14:12
bet uz leju no tilta pie veikala Mārīte jau liela daļa māju ir appludinātas - vai tad iespējams vēl kaut ko vairāk appludināt?
Paarogre • 2014. gada 15. oktobrī, 13:20
To Pārogre - Tas ka ir appluudinaatas maajas ir ljoti slikti. Bet appluudinaat visu kas ir uz leju no tilta buutu vel sliktaak. Tad buutu pluudi gan leja gan augshaa. Tur taapat tik liels daudzums uudens nevar iziet cauri dzelzceljam un suukni nespees to visu daudzumu paarpumpeet daugavaa..
Pārogrei • 2014. gada 15. oktobrī, 13:08
Ja Tu dzīvotu tiltam otrā pusē, tad droši vien priecātos par šādu lēmumu, ne?
Paarogre • 2014. gada 15. oktobrī, 12:20
Shoriit no riita dzirdeeju ka grib rakt tiltu pie veikala maariite... Nedod dievs, tad buus pluudi liidz dzelzceljam.. Nedriikst to pieljaut.. Kursh pieniems to leemumu, lai tad peec tam arii atbild par visu kas notiks...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet