Atgriezties pie raksta

« Ogrē rosina izsludināt ārkārtas situāciju Foto

2014. gada 15. oktobrī, 12:33, Sports
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Jānis • 2014. gada 16. oktobrī, 09:09
Visi cenšās novērst sekas, bet kamēr netiks novērsts plūdu cēlonis, tikmēr nekas nemainīsies! Jau iztīrīts Urgas upes aizaugušais posms un nojaukti tiltiņi, kas bremzēja Urgas upes tecējumu, tagad, beidzot, ūdens nonāk līdz sūkņu stacijai, bet vienalga situācija neuzlabojas! Urgas upes profils nav paredzēts tāda daudzuma ūdens novadīšanai. Ir jānoskaidro, no kurienes tik daudz ūdens ienāk Urgas gultnē. Nav jau pirmā reize, kad Ogres novadā līst intensīvs lietus, bet šādu plūdu 40 gadus senā vēsturē nav bijis!
Šķiet, Ogrē vēl viens Feodorovs • 2014. gada 15. oktobrī, 19:04
Kāds komentāros rakstīja, kak Urgā nelikumīgi tiek novadīti ūdeņi no karjera augštecē - tur ir tikai Ciemupes "Paradīzes" karjeri - tātad cilvēki droši varēs piedzīt zaudējumus no šī Ciemupes kunga, vai ne?
Jābūt! • 2014. gada 15. oktobrī, 17:26
HESA slūžam jābūt izņemtām visu ziemu!Vai Feodorovs to ir aizmirsis,labi ka tās nebija šobrī iesalušas!
HESS • 2014. gada 15. oktobrī, 16:08
Hesa slūžas tika atvērtas tikai 8 no rīta.Nesteidzīgie strādnieki knibinājās,kamēr skolnieki slapjām kājām, ūdens lidz ceļiem mēģināja tikt uz autobusu.
Nekas pārsteidzošs • 2014. gada 15. oktobrī, 15:43
Tāpēc jau dabaszinībās māca, ka paliene ir upes neatņemama sastāvdaļa, tikai tie trakie cilvēki un nožēlojamā Ogres būvvalde, kur visi darbinieki būtu jāpatriec no amatiem, laikam līdz šim izlikās nezinām šo 1.klases līmeņa gudrību! Treknajos gados par naudu varēja visu, tagad nu būs pienācis laiks visas nereālās vietās ieblieztās mājas jaukt nost un norakt patvaļīgi uzbērtos zemes gabalus! Un nekādas kompensācijas tur nepienākas!
? • 2014. gada 15. oktobrī, 12:58
Jā, un kas ir informācija, pie reizes lūdzu...
Aicinājums Ogrenet • 2014. gada 15. oktobrī, 12:50
Kā Pureņu ielā esošas (un arī applūdušas) mājas īpašniece gribētu saprast: ko nozīmē Urgas upes monitorēšana un īpašumu apsekošana? Vai Ogrenet nevarētu uzzināt sīkāku informāciju. Normāla izsmeļoša informācija no pirmavota ir ļoti svarīga visiem iesaistītajiem iedzīvotājiem!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet