Atgriezties pie raksta

« Sasauks domes ārkārtas sēdi ārkārtējas situācijas izsludināšanai Ogrē Foto Pielikums

2014. gada 15. oktobrī, 15:52, Sports
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Jānis • 2014. gada 16. oktobrī, 09:06
Visi cenšās novērst sekas, bet kamēr netiks novērsts plūdu cēlonis, tikmēr nekas nemainīsies! Jau iztīrīts Urgas upes aizaugušais posms un nojaukti tiltiņi, kas bremzēja Urgas upes tecējumu, tagad, beidzot, ūdens nonāk līdz sūkņu stacijai, bet vienalga situācija neuzlabojas! Urgas upes profils nav paredzēts tāda daudzuma ūdens novadīšanai. Ir jānoskaidro, no kurienes tik daudz ūdens ienāk Urgas gultnē. Nav jau pirmā reize, kad Ogres novadā līst intensīvs lietus, bet šādu plūdu 40 gadus senā vēsturē nav bijis!
Šķiet, Ogrē vēl viens Feodorovs • 2014. gada 15. oktobrī, 19:04
Kāds komentāros rakstīja, kak Urgā nelikumīgi tiek novadīti ūdeņi no karjera augštecē - tur ir tikai Ciemupes "Paradīzes" karjeri - tātad cilvēki droši varēs piedzīt zaudējumus no šī Ciemupes kunga, vai ne?
Bonefacijs • 2014. gada 15. oktobrī, 18:01
Turpiniet apbūvēt paliņu pļavas susiniet purvus u.t.t.,Dabas Māte jums Velnu parādīs,būs Venēcija 9mēnešus gadā.
domāju • 2014. gada 15. oktobrī, 17:47
Noskatījos ogresfaktos ierakstu... Vienreiz jau pasēdēja,tagad atkal jāsatiekas. Organizācija zem katras kritikas, BREMZES :(
juris • 2014. gada 15. oktobrī, 17:39
tāpēc domāju kāpēc helmanim māja ir pie upes visaugstākajā kalnā jo Ogrē applūst viss un jebkurā gadalaikā
Hmm • 2014. gada 15. oktobrī, 17:27
Tā vien šķiet, ka Ogre nu ir kļuvusi par korupcijas un visatļautības simbolu būvniecības nozarei Latvijā. Agri vai vēlu šiem treknajos gados sataisītajiem sūdiem bija jāuzpeld, un lietus visu saliks pa vietām.
Paarogre • 2014. gada 15. oktobrī, 17:07
Lai tik nedomaa nojaukt tiltu netaalu no "Aibe" veikala, kursh redzams pirmajaa bildee. Tad appluudiis visas maaja liidz dzelzceljam. Tad jau kompensaaciju varees pieprasiit no taa kursh to ir atljaavis. Vai arii iesuudzeet tiesaa. Shiis tilts shobriid vieniigais glaabinjsh taam maajaam kuras ir zemaak pa straumi..

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet