Atgriezties pie raksta

« Pieņem lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu (papildināts)

2014. gada 15. oktobrī, 19:29, Sports
wwww.ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Jānim • 2014. gada 16. oktobrī, 14:33
Es noskaidroju no kurienes nāca ūdens-no lietus mākoņiem.Man krietni pāri 50 ,bet ko tādu redzu pirmo reizi.To,kas notiek laukos,arī derētu apskatīties-būtu interesanti.Neesmu no Ogres,bet kaimiņu novada,mazās upes un gŗāvji tek pa celiem un pļavām.
Agnis • 2014. gada 16. oktobrī, 10:11
Kas var būt labāks par dāvanu: http://www.salidzini.lv/c/davanas
Mm. • 2014. gada 16. oktobrī, 09:55
Ogre nevis 2 upju, bet 5 upju krastos! Vēsturnieki un patrioti to apstiprina. Tagadskaidri redzam, ka 3 Ogres upes ir nozīmīgas. Zināt atlikušās 2? Mmm.
Jānis • 2014. gada 16. oktobrī, 09:07
Visi cenšās novērst sekas, bet kamēr netiks novērsts plūdu cēlonis, tikmēr nekas nemainīsies! Jau iztīrīts Urgas upes aizaugušais posms un nojaukti tiltiņi, kas bremzēja Urgas upes tecējumu, tagad, beidzot, ūdens nonāk līdz sūkņu stacijai, bet vienalga situācija neuzlabojas! Urgas upes profils nav paredzēts tāda daudzuma ūdens novadīšanai. Ir jānoskaidro, no kurienes tik daudz ūdens ienāk Urgas gultnē. Nav jau pirmā reize, kad Ogres novadā līst intensīvs lietus, bet šādu plūdu 40 gadus senā vēsturē nav bijis!
!!! • 2014. gada 15. oktobrī, 23:51
Augusta kad bija pludi, cilveki rakstija vestules sutija bildes uz Domi - bet nekadas reakcijas!!! Problema bija atrast 111000.Eur lai iztirit upi. Nu un tagag kas notiek - kurš kompenses zaudejumus? Ka vienmer Ogres deputatiem viss pofig ja tas nav viņas ipašums!!!
lasītājs • 2014. gada 15. oktobrī, 22:31
Kad atver lapu ogrenet, tad tikai sports , sports.Nav jau slikti ka sports, ja tikai tā nav reklāma.Bet Ogrē dzīvo cilvēki -jaunatne , bērni un vec'āka gada gājuma cilvēki.Jādomā par visiem.Ja nebūs strādājosō , nebūs nodokļu, nebūs arī sportam naudas.Muļķu bars sasēdušie domē, un neprot Ogri pataisīt par labāko Latvijas pilsētu.Lai gan visas iespējas ir, tikai pauri tuk;ši, vasi domā tikai par savām ambīcijām.
zinātājs • 2014. gada 15. oktobrī, 22:26
Špakovskis sēž, bet neko nejēdz ne ekonomikā ne organizācijas darbā, tika laikam kabatas pilnas ar dolāriem.
Apnicis jau lasīt šīs ziņas • 2014. gada 15. oktobrī, 21:49
Godīgi sakot, Ogrē būtu jāizsludina pastāvīgs ārkārtas stāvoklis, nevis tikai īslaicīgs - korupcijas un visatļautības rezultātā šī nolaistā un kukuļdevēju aizbūvētā pilsēta jūk un brūk pa visām vīlēm - kur vien skaties, katrā Ogres stūrī kādus mēslus sataisījis kāds sazadzies cūka, kas dara, kā grib, un realizē jebkādas savas vai savējo iegribas būvvaldē ar kukuļu palīdzību. Vara mainās, bet būvvaldē sēž tie paši netīreļi, kas taisījuši mēslus jau kopš 90.gadiem. Šī pilsēta vienkārši ir pelnījusi, lai ūdeņi to noslauka kā ar slotu.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet