Atgriezties pie raksta

FK "Ogre" ar uzvaru sāk cīņu par Latvijas kausu telpu futbolā

Svētdien, 18.janvārī, FK "Ogre" devās uz Latgali, lai aizvadītu turnīra pirmās kārtas spēli pret "Ludzas NSS/SK Latgols".

No vietējiem spēlētājiem veidotā Ogres komanda līdz ar mača sākumu izteikti parādīja, kurš ir šī dueļa favorīts. Mihails Makarovs pēc 2. un 3. minūtē realizētajiem uzbrukumiem panāca divu vārtu pārsvaru. Līdz puslaika vidum atstatumu dubultoja jau Ģirts Tumans un Juris Skābardis – 4:0. Spēles 11. minūtē Makarovs nokoplektēja hat-trick, bet vēl pēc dažām sekundēm Pāvels Orlovs realizēja vēl vienu uzbrukumu – 6:0. Ogrēniešu dominance turpinājās arī otrajā puslaikā – šoreiz ar vārtu guvumu atzīmējās jau Raivis Rubīns, Aleksejs Sanatovs, Deniss Ostrovskis un Kristaps Rītiņš. Savukārt Tumans ieraidīja savu otro bumbu, bet punktu graujošajai uzvarai pielika Makrovs, triecot tīklā savu ceturto raidījumu. Jāpiebilst, ka oponenti gluži sausā nepalika, izmantojot trīs iespējas – 3:12.

FK "Ogre" kapteinis Raivis Rubīns: "Vienīgos golus ielaidām pašu bezatbildības dēļ. Jau pēc pirmā puslaika izveidojām noteicošo vārtu pārsvaru. Pēc spēles mūsu puiši saņēma no pretiniekiem komplimentus, dzirdot vārdus – "paldies, ka parādījāt, kā jāspēlē telpu futbols". Par komandu runājot, prieks, ka esam paši saorganizējušies, esam veltījuši savu laiku – visu svētdienu. Un ar tādu domu arī devāmies laukumā. Patika, ka džeki bija vienoti".

Turnīra sešpadsmitdaļfinālā FK "Ogre" savā laukumā uzņems krietni pieredzējušāku pretinieku – Rīgas "Garāža", kas šobrīd Latvijas telpu futbola čempionāta 1. līgā atrodas augstajā 4. pozīcijā. "Pārstāvot LSPA, esmu jau spēlējis pret viņiem. Būs interesanta cīņa. Noteicošā loma būs disciplīnai un sīkām niansēm, kas varētu arī izšķirt mača likteni," tā R.Rubīns.

Pozitīva iznākuma gadījumā arī astotdaļfināla spēle notiks Ogres stadiona hallē. Būdama izsētā komanda, FK "VTO" no Ventspils [pašreiz 5. vieta Latvijas telpu futbola Virslīgā] jau gaida savu oponentu, un, iespējams, tie būs tieši Ogres futbolisti. "Mūsu mērķis ir izbaudīt katru spēli un tikt pēc iespējas augstāk. Forši arī, ka mūsu komandā visi ir vietējie futbolisti – vairāki jau ar Virslīgas un 1. līgas pieredzi gan futzālā, gan lielajā futbolā," nepiespiesto atmosfēru komandā attaino R.Rubīns.