Atgriezties pie raksta

"Ogres stils" lēcēji tiek pie branga medaļu vezuma Foto

Sestdien, 10.oktobrī, Igaunijas galvaspilsētā Tallinā norisinājās ikgadējās sacensības lēkšanā ar slēpēm no tramplīna un ziemeļu divcīņā "Nimmes rudens", Latviju un Ogri pārstāvot un godalgas izcīnot sešiem biedrības "Ogres stils" sportistiem, informē biedrības pārstāve Margarita Sokolova.

Startējot pa 10 metru jaudas tramplīnu vienā konkurencē ar puišiem, Aelita Krasiļščikova izcīnīja 2. vietu lēkšanā ar slēpēm un 5. vietu Ziemeļu divcīņā.


Startējot pa 18 metru jaudas tramplīnu, Hugo Miķelsons gan lēkšanā, gan divcīņā izcīnīja 2. vietu, savukārt Kamila Krustiņa lēkšanā ieguva 2. vietu, bet divcīņā, ļoti labi noskrienot kilometru garu krosu, izcīnīja 1. vietu.


Alise Krasiļščikova ar savu personīgo rekordu uz K18 tramplīna – 17.5 metri – lēkšanā ar slēpēm izcīnīja pārliecinoš uzzvaru, bet ziemeļu divcīņā ierindojās 3. vietā.


Sandis Kauliņš triumfēja lēkšanā ar slēpēm no 25m jaudas tramplīna. Tikmēr Šarlote Šķēle ieguva 2. vietu gan lēkšanā, kur startēja no 50m jaudas tramplīna, gan arī divcīņā, kur papildus lēkšanai bija jāveic 4km kross.  


"Sveicam sportistus ar lielisko sniegumu un aicinām piebiedroties Ziemeļu divcīņas nodarbībām jaunus dalībniekus!" topošos sportistus mudina "Ogres stils" pārstāve Margarita Sokolova.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/33619

2015. gada 12. oktobrī, 14:57, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet