Atgriezties pie raksta

Muižnieka gols nodrošina FK "Ogre" pirmo uzvaru sezonā

Latvijas futbola čempionāta "komanda.lv" 1. līgā FK "Ogre" savā laukumā guva minimālu virsroku pret "Preiļu BJSS" komandu, izcīnot pirmo uzvaru turnīrā, turklāt neielaižot bumbu savos vārtos, – 1:0.

Preiļu komanda jau spēles pirmajās sekundēs izpildīja ļoti bīstamu sitienu pa Ritvara Cinīša sargātajiem vārtiem, kas par laimi ogrēniešiem tika veiksmīgi neitralizēts. Turpinājumā viesi piekopa ļoti aktīvu spēli, liekot FK "Ogre" aizsargāties un cerēt uz kādu pretuzbrukumu. Izmantojot oponentu atslābuma brīdi, laukuma saimnieki pārņēma mača iniciatīvu, drīz vien arī materializējot vienu no iespējām. Spēles 17. minūtē Ģirts Tumans apspēlēja trīs Preiļu futbolistus, taču sitienu pa vārtiem nobloķēja aizsargs. Atlēkusī bumba nokļuva pie Matīsa Zemtura, kurš savukārt to piespēlēja nepiesegtajam Emīlam Muižniekam. Ogrēnietis savu iespēju izmantoja, raidīdams bumbu "Preiļu BJSS" komandas vārtos.


Pēc ielaistā gola Latgales komanda sasparojās, un 27. minūtē tikai brīnums glāba FK "Ogre" no vārtu zaudējuma, kad pretinieki nespēja raidīt bumbu tukšos vārtos no ļoti tuvas distances. Arī turpinājumā viesi ļoti aktīvi uzbruka, taču būtiska ogrēniešu vārtsarga palīdzība bija nepieciešama tikai vienā epizodē.


Otrajā puslaikā spēles scenārijs nemainījās, proti, FK "Ogre" vairāk rūpējās par aizsardzības bastiona veidošanu un sava cietokšņa nosargāšanu. Tas palīdzēja, jo Preiļu futbolistiem reāla iespēja izlīdzināt rezultātu radās vien spēles 82. minūtē, un arī šoreiz vietā bija FK "Ogre" vārtsargs Ritvars Cinītis, kurš ļoti vēlējās pabeigt cīņu uz nullītes.


Gala rezultātā FK "Ogre" izcīnija smagu, bet laimīgu pirmo uzvaru sezonā – 1:0.


Nākamo spēli mūsu futbolisti aizvadīs 8.maijā, kad izbraukumā tiksies ar "AFA Olaine/SK Super Nova".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/35483

2016. gada 5. maijā, 07:09, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet