Atgriezties pie raksta

Nedēļas nogalē Ogres novadā visi aicināti uz Sniega dienu Foto (papildināts)

14.janvārī Ogres Zilo kalnu slēpošanas trases starta laukumā un biedrības "Ogres stils" tramplīnlēcēju treniņu norises vietā Kranciema ielā 1 norisināsies Sniega dienai veltītas sportiskas aktivitātes.

Pasākuma mērķis ir popularizēt distanču slēpošanu un lēkšanu ar slēpēm no tramplīna, motivēt ikvienu Ogres novada iedzīvotāju pievērsties sportiskām aktivitātēm brīvā dabā un veselīgam dzīvesveidam.


Sniega dienas aktivitāšu sākums plkst.10.00 sāksies Kranciema ielā 1, Ogrē, ar tramplīnlēkšanas  sacensībām. Taču visus pārējos interesentus gaidām  Ogres Zilo kalnu slēpošanas trases starta laukumā, kur no plkst.10.30 aicinām uz distanču slēpošanu ģimeņu komandas. Paralēli, skanot mūzikai, norisināsies dažādas sportiskas aktivitātes. 


No 11.00 – 11.15 – ragaviņu konkurss – kur skatīsim radošo pieeju ragaviņu noformējumam.


Plkst. 13.00 – starts tiks dots pirmajiem jaukto skolu stafešu dalībniekiem, kur aicinām iesaistīties skolas.


Laipni aicinātas ģimenes, skolu jauniešu komandas, tramplīnlēcēji, lai Sniega dienas pasākumu pavadītu aktīvi. Dalībnieki aktivitāšu veikšanai aicināti ņemt līdzi sporta inventāru.


Papildus plkst. 12.00 Ogres novada publiskajā slidotavā norisināsies jauno hokejistu turnīrs, un  dienas laikā daiļslidotāji priecēs klātesošos ar paraugdemonstrējumiem. Laipni lūgti visi interesenti!


15. janvārī Sniega festivāls Ogrē turpināsies ar pārgājienu. Plānotais maršruts ar sniega kurpēm ir 7- 9 km garš. Sākums plkst.11.00 Ogres Zilo kalnu slēpošanas trases sākumā, Ogrē. Vairāk informācijas: info@purvabridēji.lv.


Pilnīgi visi Sniega dienas pasākuma dalībnieki saņems Apliecinājumu par piedalīšanos svētkos. Ģimeņu grupu sacensību dalībnieki tiks pie piemiņas balvām, jaukto stafešu grupu trīs vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar medaļām. Tramplīnlēcēju sacensību uzvarētājiem – katras grupas labākie trīs sportisti iegūs kausus un Vispasaules Sniega dienas diplomus.


Pasaules Sniega diena (World Snow Day) ir Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) ikgadējs sniega festivāls bērniem un viņu ģimenēm, kas vienlaicīgi notiek dažādās vietās visā pasaulē.


Tā ir daļa no FIS programmas "Vediet bērnus uz sniega", kuras mērķis ir dot bērniem un viņu vecākiem iespēju iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega. Iespēja izbaudīt prieku un radīt patīkamas atmiņas, kā arī radīt iedvesmu turpināt nodarboties ar ziemas aktivitātēm arī nākotnē.


Sniega dienas mērķis nav noskaidrot vai atlasīt nākamos čempionus, bet gan dot iespēju bērniem un arī viņu vecākiem pārliecināties, ka aktivitātes uz sniega var kļūt par viņu ikdienu, kas sniedz pozitīvas emocijas un nodrošina veselīgu dzīvesveidu.


Pielikumā: Sniega dienas Nolikums.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/37628

2017. gada 6. janvārī, 15:52, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ede • 2017. gada 12. janvārī, 18:57
Ak tu posts, tad jau mežā vietas nebūs
xxx • 2017. gada 9. janvārī, 07:05
Atkal viens masu pasākums. Johaidī nevarēs normāli vienatnē paslēpot...
Kasparam • 2017. gada 7. janvārī, 16:38
Visi būs ģēniji, kas atnāks. Nāc droši arī Tu vari būt ģēnijs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet