Atgriezties pie raksta

Pastarei jau devītais Latvijas zelts pēc kārtas soļošanā telpās

8.janvārī Rīgas Sporta manēžā notikušajā Latvijas čempionātā soļošanā telpās sieviešu konkurencē par čempioni jau devīto gadu pēc kārtas kļuva vieglatlētikas skolas "Jūdze" trenera Georga Gutpelca audzēkne Agnese Pastare.

2016.gada Riodežaneiro Olimpisko spēļu dalībniece 3000 metrus pievārēja 13 minūtēs un 41.29 sekundēs. Kā informē Latvijas Vieglatlētikas savienība, tad ogrēniete savu Latvijas čempiones zelta medaļu kolekciju palielinājusi līdz 23 godalgām (ieskaitot sacensības gan telpās, gan zem klajas debess).

Tomēr Ogre Latvijas čempionātā var lepoties ar dubultuzvaru, jo otrajā vietā ierindojās Pastares treniņu partnere ogrēniete Anita Čuhnova (15:30.77).

Arī junioru jeb U20 grupā 5000m soļojumā Ogres sportisti sarūpēja dubultuzvaru – par čempionu kļuva Jānis Zeļģis (26:48.42), bet otrajā vietā finišēja Lauris Streilis (30:21.02). Abi vieglatlēti ir Ogres novada Sporta centra trenera Jevgēnija Liepas audzēkņi.

10. janvārī, 09:17, Sports