Atgriezties pie raksta

Sīviņai un Rūtiņam medaļas Latvijas čempionātā daudzcīņā

Aizvadītās nedēļas nogalē Rīgas Sporta manēžā norisinājās Latvijas čempionāts daudzcīņā, kur lieliski startēja arī Ogres novada Sporta centra audzēkņi.

Par Latvijas vicečempioni pieccīņā U16 meitenēm kļuva trenera Artūra Priževoita audzēkne Marta Sīviņa. Saskaitot 60 metru barjerskriešanā, augstlēkšanā, lodes grūšanā, tāllēkšanā un 800m skriešanā iegūtos punktus, ogrēniete iekrāja 2850 punktus, no čempiones ventspilietes Darjas Sopovas atpaliekot par 145 punktiem.

Vēl šajā konkurencē Katrīnai Skujiņai (treneris Zigurds Kincis) pietrūka 136 punkti, lai kāptu vismaz uz goda pjedestāla trešā pakāpiena. Savukārt Diāna Alise Latkovska (treneris A.Priževoits) ierindojās 19. vietā.

Septiņcīņā jauniešiem jeb U18 grupā bronzu izcīnīja ogrēnietis Artūrs Rūtiņš (treneris A.Priževoits). Pēc 60m sprinta, tāllēkšanas, lodes grūšanas, augstlēkšanas, 60m barjerskriešanas, kārtslēkšanas un 1000m skriešanas Rūtiņš iekrāja 4107 punktus. Līdz līderim aizkrauklietim Oļegam Kozjakovam izteikti liels atstatums – 867 punkti, taču līdz sudrabam pietrūka 177 punkti.

Šajā pašā konkurencē Ali Karims (treneris A.Priževoits) izcīnīja 6. vietu – 3934 punkti, bet Emīls Smilškalns (treneris Jevgēnijs Liepa) un Andrejs Safonovs (treneris A.Priževoits) ierindojās attiecīgi 11. un 12. vietā – 3445 un 3269 punkti.

Pieccīņā U18 jaunietēm Nikolai Ozolai līdz goda pjedestālam pietrūka 112 punkti, kamēr Madara Kaire (abas trenē A.Priževoits) ierindojās 7. vietā.

Pieccīņā U16 zēniem Elvis Veinbergs (treneris J.Liepa) izcīnīja 7. vietu.

10. janvārī, 09:42, Sports