Atgriezties pie raksta

HK "Ogre/Miandum" uzņem "ASK/LSPA"

Sestdien, 14.janvārī, plkst.18 Ogres novada Sporta centra hallē notiks Latvijas handbola čempionāta "SynoTip" Virslīgas spēle starp HK "Ogre/Miandum" un "ASK/LSPA".

2016.gadu HK "Ogre/Miandum" noslēdza ar uzvaru pār Murjāņu handbolistiem, kas vienlaicīgi ir arī Latvijas junioru izlase, – 27:26. 


Savukārt 2017.gadu HK "Ogre/Miandum" iesāka ar izbraukuma spēli pret "Jūrmalas sports" komandu un guva pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 30:23. Šajā mačā pēc rokas traumas sadziedēšanas ar pilnu jaudu atgriezās komandas uzbrukuma līderis Artis Kurmēns (#87), spēlē pret jūrmalniekiem gūstot 12 vārtus.


Šobrīd Ogres komandas sastāvā ir atgriezušies vēl divi vadošie spēlētāji – Arvis Laganovskis un Iļja Želna, kuri nevarēja iepriekš palīdzēt darba dēļ.


Tikmēr "ASK/LSPA" komandas sastāvā nav vairāki uzbrukuma līderi, piemēram, jau sezonas sākuma posmā traumu guva Ēriks Drobots.


Jāpiebilst, ka Virslīgas tabulā Ogres handbola klubs šobrīd atrodas 4. vietā, bet "ASK/LSPA" handbolisti atrodas pēdējā jeb 8. vietā.


Neraugoties uz pozīcijām kopvērtējumā, 14.janvārī ir gaidāma spraiga sacensība, jo abu komandu iepriekšējā spēle noslēdzās ar neizšķirtu. Gan Ogres, gan Rīgas handbolisti ir apņēmības pilni cīnīties tikai un vienīgi par uzvaru šajā mačā.


HK "Ogre/Miandum" aicina skatītājus atbalstīt komandu klātienē 14.janvārī, Ogres novada Sporta centra hallē, un spēles sākums – plkst.18.


Ieeja bez maksas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/37649

2017. gada 11. janvārī, 07:16, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet