Atgriezties pie raksta

Ogrēniešiem sudraba un bronzas medaļas U14 sacensībās Foto Rezultāti

Ogres novada Sporta centra (ONSC) atklātajās sacensībās vieglatlētikā U14 vecuma grupā par medaļām cīnījās sportisti no Bauskas, Valmieras, Ogres, Iecavas, Suntažiem, Rīgas, Salaspils, Carnikavas, Ķekavas un Lielvārdes.

40 metru barjerskrējienā meitenēm ONSC audzēkne Nikoleta Šleiva, finālā uzrādot rezultātu 7.47s, izcīnīja sudraba medaļu. Tūlīt aiz medaļniecēm – 4. vietā – palika Lielvārdes novada Sporta centra (LNSC) audzēkne Kerola Ozola. Savukārt ONSC audzēknes Amanda Umule un Tatjana Paškoviča ierindojās attiecīgi 6. un 7. vietā.

ONSC audzēknes N.Šleivas pūrā vēl viena medaļa. Ar rezultātu 6.32s Nikoleta izcīnīja bronzu 40 metru skrējienā meitenēm. Arī šajā disciplīnā ceturtais labākais rezultāts bija lielvārdietei K.Ozolai. Labāko desmitniekā ierindojās vēl viena ONSC audzēkne – T.Paškoviča (9. vieta).

40 metru barjerskrējienā zēniem, ONSC audzēknis Ivans Safonovs, uzrādot finālā rezultātu 7.42s, izcīnīja bronzas medaļu. 40 metru skrējienā zēniem no Ogres novada sportistiem labākos rezultātus sasniedza Suntažu vidusskolas skolnieks Mareks Kārkliņš (5. vieta) un ONSC audzēknis Aleksis Araids, kurš ieguva dalītu 6.–8. vietu.

600 metru skrējienā meitenēm desmit labāko skrējēju vidū ierindojās LNSC audzēkne Elīza Lemberga (4. vieta) un ONSC audzēkne Indra Mackeviča (8. vieta).

600 metru skrējienā zēniem ONSC audzēknis Bruno Spūlis ar rezultātu 1:57.54 kļuva par bronzas medaļnieku. Pavisam šajā disciplīnā startēja 22 sportisti.

Augstlēkšanā meitenēm ONSC audzēkne N.Šleiva ierindojās 5. vietā, vēl viena ONSC audzēkne – T.Paškoviča – ieguva dalīto 7.–9. vietu. Lielvārdiete K.Ozola – 6. vietā.

Šajā pašā disciplīnā zēniem suntažnieks M.Kārkliņš (1.35 m) izcīnīja bronzas medaļu. Vēl vienam suntažniekam – Gustavam Arnoldam Sūnam – 6. vieta. ONSC audzēknis Ivans Safonovs ierindojās dalītā 4–5. vietā.

Lodes (2kg) grūšanā meitenēm bronzas medaļu izcīnīja lielvārdiete E.Lemberga (7.91m). Desmit labāko sportistu vidū arī ONSC audzēknes Laura Pudāne, kura ierindojās tūlīt aiz godalgoto trijnieka, 5. vietā atstājot komandas biedreni Elīnu Trīni Ārgali. 9. vieta lodes grūšanā ONSC audzēknei I.Mackevičai.

Lodes (3kg) grūšanā labākais no mūspuses sportistiem – LNSC audzēknis Matīss Sniedze, kurš ierindojās 4. vietā.

4x150m stafetē meitenēm Ogres sportistes (Amanda Umule, E.T.Ārgale, T.Paškoviča, N.Šleiva) ierindojās 4. vietā. Savukārt lielvārdietes (E.Lemberga, Amanda Jušina, Sanija Daļecka, K.Ozola) – 5. vietā.

4x150m stafetē zēniem ONSC komanda (A.Araids, I.Safonovs, Artūrs Lasis, B.Spūlis) izcīnīja bronzas medaļas, bet Suntažu vidusskolas komanda (Dāvis Brakovskis, Mārtiņš Eiduks, G.A.Sūna, M.Kārkliņš) ierindojās 5. vietā.

11. janvārī, 20:58, Sports