Atgriezties pie raksta

"Kurbads" savā laukumā piekāpjas "Mogo"

Otrdienas vakarā Vidzemes ledus hallē norisinājās līdzjutēju ilgi gaidītais duelis – "Kurbads" pret turnīra līdervienību "Mogo".

Labas vārtu gūšanas izdevības abām komandām bija jau spēles pirmajos mirkļos, tomēr droši savus cietokšņus aizsargāja Mārtiņš Raitums un Henrijs Ančs.

Neveiksmīgi mājiniekiem izvērtās perioda vidusdaļa, kad nepilnas minūtes laikā tiek zaudēti divi vārti – vispirms Elviss Želubovskis bija pirmais pie atlēkušās ripas, bet pēc neilga brīža pie atlēkušās ripas vārtu priekšā tika Mārtiņš Oskars Freimanis, tādējādi dubultojot "Mogo" pārsvaru.

Otrajā periodā laukumā dominēja "Kurbads" hokejisti, izveidojot vairākus vārtu gūšanas momentus. Izmantojot "Mogo" hokejistu kļūdu savā aizsardzības zonā, vienu no iespējām realizēja Toms Hartmanis. Arī turpinājumā ripu vairāk kontrolēja mājinieku hokejisti, tomēr vārtus vēlreiz guva "Mogo" –  atkal izcēlās Freimanis, šoreiz veicot netveramu metienu no zilās līnijas. Nedaudz vēlāk pretuzbrukumā Ronalds Cinks panāca jau 4:1, bet intrigu spēles noslēdzošajai trešdaļai saglabāja Toms Hartmanis, raidot ripu Henrija Anča vārtu tuvajā augšējā stūrī.

Trešā perioda vidusdaļā Bruno Zabis samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, un brieda arī mājinieku ceturtie vārti. Tomēr viesi spēja uzbūvēt stabilu aizsardzību un apturēt "Kurbads" hokejistu uzbrukumus. Spēles liktenis izšķīrās minūti pirms beigām, kad vienu no retajiem pretuzbrukumiem trešajā trešdaļā ar precīzu metienu noslēdza Andris Siksnis.

Spēlē uzvaru ar rezultātu 5:3 izcīnīja "Mogo", vēl vairāk nostiprinoties turnīra līderpozīcijās.

Nākamā spēle HK "Kurbads" paredzēta 14.janvārī, kad Latvijas kausa izcīņas ietvaros izbraukumā būs jātiekas ar HK "Prizma".