Atgriezties pie raksta

HK "Kurbads" domē atrāda izcīnīto kausu Foto

Pirms Lieldienu brīvdienām Ogres novada pašvaldības domē viesojās Latvijas hokeja čempionāta Virslīgas uzvarētāji – Ogrē bāzētais hokeja klubs "Kurbads".

"Ar lielu gandarījumu jūs šodien sagaidu pašvaldībā, un gribu sveikt jūs ar uzvaru, kas gūta spraigā cīņā. Ar savu neatlaidību un cīņassparu jūs esat kā paraugs citiem sportistiem," teica pašvaldības domes priekšsēdētājs Artūrs Mangulis.


Paši sportisti neslēpa prieku un gandarījumu par gūto uzvaru, bet komandas galvenais treneris tīnūžnieks Pēteris Ostošovs norādīja, ka komandai tagad būšot neliels atslodzes periods, kam atkal sekos gatavošanās nākamajai sezonai. Tiesa gan, "Kurbads" vairs nebāzēsies Ogrē – šobrīd komandai top jauna halle Rumbulā, Pierīgā.


"Man ir žēl, ka jūs drīz pametīsiet Ogri un trenēsieties savā hallē Rīgā, taču esmu arī ļoti pateicīgs jums. Esat nesuši Ogres vārdu plašākā mērogā, esat iedvesmojuši citus hokejistus. Es zinu, ka zem šīs uzvaras slēpjas smags darbs, tāpēc domāju, ka jūsu sniegumu novērtē visi ogrēnieši," par sniegto ieguldījumu Ogres novada sporta dzīvē pateicās Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Egils Helmanis.


Neraugoties uz Virslīgas līmeņa komandas aiziešanas no Ogres, hokejs Ogrē līdz ar to neizgaist, proti, savus treniņus turpinās bērnu un jauniešu komandas.


Savukārt domes priekšsēdētāja vietniece Ineta Tamane, uzrunājot sportistus, uzsvēra: "Jūsu komandas darbs ir nenovērtējams, un esmu lepna, ka jūs pārstāvat Ogri, vismaz pagaidām".


Hokejistus sveica arī pašvaldības izpilddirektors Pēteris Dimants un Ogres novada Sporta centra direktore Dzirkstīte Žindiga.


Atgādinām, ka "Kurbads" šīs sezonas finālsērijā pret HK "Mogo" spēja atspēlēties no 0-3, gūstot četrus panākumus pēc kārtas un pirmo reizi kluba vēsturē kļūstot par Latvijas spēcīgāko komandu. Jāpiebilst, ka iepriekšējo trīs sezonu finālos "Kurbads" palika otrajā vietā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/38459

2017. gada 18. aprīlī, 10:35, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Tīnūži • 2017. gada 20. aprīlī, 13:51
Ikšķiles domē? Ledus halle Tīnūžos :). Kāds Ogrei sakars?
ahhaa • 2017. gada 18. aprīlī, 22:30
tapēc,ka tur varēja pabildēties:D
aha • 2017. gada 18. aprīlī, 21:12
Es gan redzēju - uz Ūdrīša spēli, piemēram, bija.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet