Atgriezties pie raksta

Ogres peldēšanas klubam medaļu birums Liepājā Foto Rezultāti

Pielikumi

12. un 13.aprīlī notiekošajā Liepājas pilsētas atklātajā čempionātā peldēšanā 17 medaļas izcīnīja peldēšanas klubs "Ogre", informē trenere Gaļina Šikina.

Sacensībās startēja 14 PK "Ogre" sportisti, kopumā iegūstot 7 zelta, 4 – sudraba, un 6 – bronzas godalgas.

1. vietu 100 un 200 metros uz muguras izcīnīja Baiba Priede. Uzvaru 50m brīvaja stilā izcīnīja Rolands Putniņš, bet 100m brīvajā stilā to paveica Karolīna Stasiloviča.

1. vietu 100m brasā un 3. vietu 50 un 100m brīvjā stilā izcīnīja Poļina Vdovina. Savukārt Maksims Kagans izcēlās ar uzvarām 100m kompleksā peldējumā un 100m brīvaja stilā, kā arī ar bronzu 50m brīvajā stilā.

3 sudraba – 200 un 100m kompleksajā peldējumā un 200m brasā – un 1 bronzas medaļu 100m brasā izcīnīja Aira Sipčenoka.

Vēl medaļnieku pulkā iekļuva Marija Ločmele – 3. vieta 200m brasā, Jānis Dzirkalis – 2. vieta 200m uz muguras, Rūdolfs Brauners – 3. vieta 200m brasā.

Trenere uzsver, ka sacensībās piedalījās tikai divu vecumu grupas: 2006. g. dz. un jaunāki un 2005. g. dz. un vecāki. "Savās vecuma grupās Aira Sipčenoka, Baiba Priede, Ģertrūde Grjunberga un Jānis Dzirkalis bija visjaunākie sportisti."

18. aprīlī, 10:43, Sports