Atgriezties pie raksta

FK "Ogre" atņem punktus līgas līderiem Foto

Latvijas futbola čempionāta 1. līgas spēlē FK "Ogre" izbraukumā pret "Valmiera Glass/Via" cīņu pabeidza ar neizšķirtu – 1:1, tādējādi pagarinot nezaudēto spēļu sēriju līdz pieciem mačiem.

Valmierieši turnīra pirmajās četrās kārtās nezaudēja nevienu punktu, tiekot galā ar visnotaļ spēcīgiem oponentiem. Arī Ogres komandai šosezon paredz vietu tabulas augšdaļā, ko uzskatāmi pierāda līdz šim aizvadīto spēļu rezultāti – uzvara pār FK "Jēkabpils/JSC" (9:2) un "RTU FC/Skonto Academy" (1:0) un neizšķirts pret FK "Tukums" 2000/TSS un FK "Staiceles Bebri" (abos 1:1). Bez zaudējumiem spēlē vēl tikai "Grobiņas SC".

Jāņa Daliņa vārdā nosauktajā stadionā jau mača 13. minūtē uz mājinieku vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens. Pendeli sekmīgi realizēja FK "Ogre" ukraiņu leģionārs Vjačeslavs Ševčenko – 1:0. Tiesa gan, vēl pēc septiņām minūtēm uzbangoja valmieriešu līdzjutēji, sveicot komandu ar neizšķirta panākšanu.

Turpinājumā ogrēnieši cerēja atgūt, bet Valmieras futbolisti – iegūt –, līderpozīcijas. Cīņu apliecināja arī tiesneša otrajā puslaikā vairāki piespriestie brīdinājumi un arī noraidījumi. Spēles 58. minūtē mājinieki palika mazākumā, taču ogrēnieši viena spēlētāja handikapu materializēt nespēja. Gluži kā rezultāts vēlāk arī spēlētāju skaits laukumā atkal kļuva līdzsvarā. 79. minūtē dzelteno plāksteri izpelnījās Kristaps Priedēns, kurš vēl pēc 10 minūtēm saņēma otro brīdinājumu un automātisku noraidījumu. Spēles gala rezultātu gan tas neietekmēja, un komandas šoreiz uzvarētāju savstarpējā duelī nenoskaidroja. Iespējams, to izdosies paveikt abu komandu nākamajā tikšanās reizē Ogrē.

Kopvērtējuma tabulā pēc piecām kārtām FK "Ogre" atrodas augstajā 5. vietā (9 punkti), par punktu atpaliekot no "Rēzeknes FA/BJSS" un FK "Auda". Turnīra līdervienībām "Valmiera Glass/Via" un "Grobiņas SC" ir pa 13 punktiem.

Nākamajā spēlē 20.maijā plkst.17 Ogres Valsts ģimnāzijas futbola laukumā FK "Ogre" mērosies spēkiem ar šobrīd 7. vietā esošo "BFC Daugavpils".

FK "Ogre" – Valmiera Glass/ViA 1:1
Vārti: Ševčenko (13') – Jaunzems (20')
Brīdinājumi: Ševčenko (58'), Ahmetovs (69'), Makarovs (75'), Sokoļskis (82'), Gūtmanis (90'+1') – Jaunzems (64')
Noraidījumi: Priedēns (89', otrā dzeltenā kartīte) – Pallo (58')

16. maijā, 10:10, Sports