Atgriezties pie raksta

HK "Ogre/Miandum" soli no bronzas

Kamēr "Celtnieks Rīga" no Latvijas handbola Virslīgas čempionu troņa gāzusi titulēto Dobeles HK "Tenax", Ogres komanda cīņā par bronzas medaļām ar SK "Latgols" sērijā līdz trīs panākumiem izvirzījusies vadībā ar 2-1.

Pirmajā puslaikā abas komandas rādīja kļūdām bagātu un mazrezultatīvu handbolu. Neviens nespēja izrauties drošākā vadībā, un spēle ritēja punkts punktā. Ludzas vienībā ierasti līdera lomas uzņēmās Austris Tuminskis un Jānis Pavlovičs, katram no viņiem gūstot 3 vārtus, bet cietoksnī šajā spēlē veiksmīgi darbojās Elvijs Kušners. Ogres komandā pirmajā puslaikā trīs vārtus guva Arvis Laganovskis, divus vārtus iemeta Uvis Strazdiņš, bet mūrī teicami darbojās Andris Molotanovs.


Otrajā puslaikā turpinājās mazrezultatīvs handbols, un abu komandu vārtsargu teicamais sniegums vārtos neļāva rezultātam augt straujāk. Līdzīga cīņa risinājās visu atlikušo spēli un mača kulminācija pienāca pēdējā minūtē, kad rezultāts uz tablo vēstīja neizšķirtu rezultātu – Laganovskis neizmantoja metienu no 6m līnijas, bet Jānis Pavlovičs pēdējās sekundēs ātrajā uzbrukumā trāpīja pa vārtu stabu, kas nozīmēja, ka arī šajā sērijā kādā spēlē būs jāaizvada pēcspēles soda metienu sērija, lai noteiktu uzvarētāju.


Ludzas "Latgols" vārtos pārmaiņus stājās komandas abi vārtsargus, kas arī deva rezultātu, kamēr ogrēnieši palika uzticīgi Molotanova veiksmīgajai spēlei. Vitālijam Borisenko bija iespēja izraut uzvaru, bet atkal talkā nāca vārtu pārliktnis. Arī pēc piecām metienu sērijām uzvarētājs netika noskaidrots un spēle risinājās līdz pirmajai kļūdai. Savas iespējas izmantoja Laganovskis un Strazdiņš Ogres komandas sastāvā, bet Raivja Gorbunova metienu atvairīja Andris Molotanovs, kas nozīmēja, ka šajā spēlē uzvaru izcīna HK "Ogre/Miandum" vienība un izvirzās vadībā arī sērijā ar rezultātu 2-1.


Nākamā spēlē risināsies 19.maijā HK "Ogre/Miandum" mājas spēļu zālē.


Bronzas medaļu sērija ilgst līdz kādas komandas trīs uzvarām.


SK "Latgols" - "Ogre/Miandum" 26:27 (9:7, 21:21)
"Ogre/Miandum": Arv. Laganovskis 11/2, Strazdiņš 7/2, Art. Laganovskis 4/2, Ģērmanis 3/1, Lepers 1, Mancurovs 1.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/38698

2017. gada 16. maijā, 10:22, Sports
Ogrenet un Latvijas Handbola federācija

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet