Atgriezties pie raksta

Ogrēnietim Gaļcinam vēl viens starptautiskais triumfs Foto

Par Lietuvas motokrosa čempionāta 2. posma absolūto uzvarētāju 50 kubikcentimetru klasē izdevies kļūt gados jaunajam ogrēnietim Ričardam Alenam Gaļcinam, informē viņa tēvs Andrejs Gaļcins.

14.maijā mototrasē Aleksandrija, Šauļos (Lietuva), notiekošās sacensības sarūpēja jau citus pārbaudījumus – siltie saules stari, par ko priecājās sanākušie līdzjutēji, paralēli arī "pažāvēja" trases segumu. Līdz ar to, sākot no starta, motosportistiem bijā jārēķinās ar prāviem smilšu putekļu mākoņiem. "Trases darbinieki kvalifikācijas braucienos gan veica trases laistīšanu, taču finābraucienos bija jābrauc pa puteklīti," stāsta A.Gaļcins.


Neraugoties uz iespējamajiem šķēršļiem, Ričardam izdevās teicami braucieni, izcīnot savā īpašumā nu jau kārtējo trofeju.


"Paldies Lietuvas klubam "Žemaitija" par atbalstu un palīdzību, jo, kā atceramies, tad Ričards pagājušajā gadā 50ccm klasē bija uzaicināts pārstāvēt tieši šo Žemaitijas klubu. Paldies arī klubam "X99 SLĪTERĀNI", ko pārstāvam šobrīd," pateicas Gaļcinu ģimene.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/38729

2017. gada 19. maijā, 07:25, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet