Atgriezties pie raksta

Madlieniešiem Piterniekiem 4. vieta peintbola sacensībās Vācijā

Pagājušās nedēļas nogalē Vācijas pilsētā Bitburgā norisinājās "The Millennium-Series European Masters" peintbola sacensības, kurās piedalījās arī divi sportisti no Madlienas – Kaspars un viņa brālēns Toms Piternieki.

Abi latvieši spēlēja Spānijas komandā "FiveStar Lleida", kurā bija iekļauti spēlētāji arī no citām Eiropas valstīm un pat ASV. Internacionālajai blicei pusprofesionālās peitnbola līgas dīvīzijā, kas ir otrā spēcīgākā šī turnīra ietvaros, izdevās izcīnīt augsto 4. vietu. Šajā divīzijā spēlē 20 komandas un vairāk nekā 140 spēlētāji no visas pasaules, uzreiz piezīmē Latvijas Peintbola federācija. 


Kopumā turnīrs pulcē ap 250 komandām katru gadu.


Sacensības norisinās trīs dienas. Piektdien un sestdien notiek grupu spēles, kurās komandas tiek iedalītas nejauši izvēlētā kārtībā. "Mūsējiem grupas spēlēs sanāca spēkoties pret komandām no Zviedrijas, Anglijas un Vācijas. Viena uzvara trīs spēlēs tomēr ļāva spēkoties tālāk izslēgšanas mačos svētdienā," atklāj K.Piternieks.


Astotdaļfinālā madlienieši palīdzēja komandai tikt galā ar divīzijas favorītiem no Angljas "Birmingham Disruption" – 5:1. Jusdami iespēju ielauzties labāko kvartetā, latviešu pārstāvētā komanda sīvā cīņā pārvarēja arī ceturtdaļfinālu, kurā ar rezultātu 3:2 izdevās uzveikt Somijas "Helsinki Cyclone". 


Pusfinālā gan nācās paklupt pret Holandes "Bad Boys Oss". Liels akmens esot jāveļ tiesnešu lauciņā. "Soģi mums iedeva vairākus nevajadzīgus pārkāpumus, tāpēc arī tāds netīkams zaudējums 0:4," komentē madlienietis. 


Spēlē par bronzu vajadzēja tikties ar grupu spēlēs iepazīto komandu no Vācijas "Cologne Hurricanes". Nervus kutinošā cīņā no rezultāta 0:2 mūsējiem izdevās atspēkoties līdz 2:2 , taču papildlaikā veiksmīgāki bija vācieši – 2:3. 


"Ar vēsu galvu apkopojot sasniegto, varam teikt, ka turnīrs izdevās ļoti labs, kaut gan treniņu spēlēs tika pārliecinoši pārspētas komandas, kuras šeit finišēja pirmajās divās līderpozīcijās. Tātad – jātur īkšķi par mums arī nākamajos posmos," norāda K.Piternieks.


Jāpiebilst, ka šī nav pirmā reize, kad abu sportistu pārstāvētā komanda tiek tuvu pjedestālam vai arī gūst medaļas šāda augsta līmeņa peintbola sacensības Eiropā, tāpēc varam sagaidīt vēl izcilāku sniegumu.


Šosezon madlienieši Kaspars un Toms Piternieki ar komandu "Five Star Lleida" piedalīsies vēl divos starptautiskajos posmos: no 30.jūnija līdz 2.jūlijam Londonā (Anglija) notiks turnīrs "Campaign Cup", bet 15.–17.septembrī paredzētas sacensības Parīzē (Francija).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/38730

2017. gada 19. maijā, 08:05, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet