Atgriezties pie raksta

Sportisti un amatieri sacenšas Ogres rogainingā Foto

Svētdien Ogrē notiekošajās rogaininga sacensībās pa pilsētas apkaimes ielām un mežiņiem orientējās vairāk nekā 100 dalībnieku gan divu, gan arī četru stundu disciplīnās, informē galvenā organizatore Iveta Holcmane.

Garākajā pārbaudījumā kontrolpunktus devās meklēt dažādu paaudžu un jauktās komandas, savukārt uz pusi mazākā laika distancē skrēja ģimenes, tautas klases un veterānu komandas.


"Četru stundu rogaininga dalībnieki ir ļoti izturīgi un sportiski ļaudis. Daudzi no viņiem ir bijuši Latvijas izlases sportisti dažādos sporta veidos. Rogainingā visiem komandas dalībniekiem kontrolpunktā bija jāatzīmējas reizē, bet pirms distances ir dots laiks tās plānošanai. Kartes sagatavotas uz ūdensizturīga materiāla. Atzīmēšanās notika ar Sport Ident," stāsta I.Holcmane.


MO grupas jeb vīru konkurences uzvarētājiem Mārtiņam Krūzem un Frišveldam Vilnim visas trases pieveikšanai, kas ir aptuveni 25 km, pietika pat ar mazāk nekā četrām stundām.


XO grupā jeb jauktajā komandā vecumā no 23 gadiem 1. vietu izcīnīja Aleksandra Fjodorova, Jānis Kalniņš un Guntis Šmaukstelis, aiz sevis atstājot Edgara Bričonoka, Santas Grāvelsiņas un Kristīnes un Valtera Strēlnieku duetus.


WO grupā jeb dāmu ieskaitē visiem priekšā izvirzījās "Ozons AA" komanda ar Aivu Jakovelu un Aldu Bražūni.


Tikmēr superveterānu XV grupā uzvaras laurus plūca Alīda Ābola un Jānis Andersons, XSV grupā – Ināra Gipsle unViestiurs Ziediņš, WV grupā – Ieva Vītoliņā un Indra Segliņa, WSV grupā – Inese Purgaile un Ilze Vabole, bet Ultra veterānu XUV grupā – Daina Celma Zīda un Oskars Zīds.


Savukārt divu stundu rogainingu iemēģināja daudzi ogrēnieši. MSV grupā uzvarēja Valdis Sirsniņš un Jevgēnijs Kaupužs. Tautas klasē 1. vietu izcīnīja Zigurds Kincis un Renārs Lukjanovs, 2. v. – Ieva Ansone un Jānis Ansons, 3. v. – Una Vītoliņa, Katrīna Ostaņeviča un Paula Štrumfa.


Sešas ģimenes sīvi sacentās par labāko finišu, un 1. v. – Skudru ģimene, 2. v. – Johansenu ģimene, bet 3. v. – Cīruļu ģimene.


Uzvarētāji saņēma pārsteiguma balvas no orientēšanās kluba "Ogre". Visi dalībnieki saņēma diplomus un uzlīmes.


Pārsteigums finišā – mājražotāju saldā karamele, kas deva spēku atkal pasmaidīt pēc grūtā finiša.


Dalībniekiem patika skaistā, sakoptā Ogre, Zilie kalni, un visi izteica vēlēšanos atkal startēt 2018.gadā par godu Latvija dzimšanas 100. gadadienai.


Visi rezultāti atrodami internetā: www.okogre.lv.


Sacensības notika Ogres novada projektu konkursa "R.A.D.I.–Ogres novadam" ietvaros.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/39363

2017. gada 7. augustā, 09:38, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet