Atgriezties pie raksta

Nedēļas nogalē notiks 70. Meņģeles sporta svētki

Pielikumi

12.augustā Ogres novada Meņģeles pagastā jau 70.reizi vienuviet pulcēsies sportisti  un interesenti, jo, turpinot tradīciju, norisināsies vecākie lauku sporta svētki Latvijā.

Jubilejas gads ir īpašs! Vēl īpašāks tas šogad tiks padarīts, sākot ar sporta svētku oficiālo atklāšana līdz pat noslēgumam ar svētku salūtu.


Tāpat sportistiem atkal būs iespēja no jauna izmēģināt sen nebijušas netradicionālās atrakcijas, piemēram, "A pastaiga". Balvu fondā šogad futbola un volejbola komandām būs iespēja cīnīties par kartinga, peintbola, boulinga, piedzīvojumu takas dāvanu kartēm, vikingu laivas izbraukumu vai teātra un kino biļetēm, Spēka vīriem tikt pie īpašajām Meņģeles sporta svētku krūzītēm, bet individuālajiem sportistiem - pie atbalstītāju sagādātajām balvām.


Kā ierasts, rīts sāksies ar Meņģeles makšķernieku biedrības organizētajām makšķerēšanas sacensībām. 


Reģistrācija no plkst.5.00, bet lielais loms tiks zvejots turpat vietējā Zvanu ezerā.


Sporta svētku programmā paredzētas dažādas sporta spēles gan individuālajās, gan komandu disciplīnās. Pārstāvēti ir gan tradicionālie sporta veidi - vieglatlētika, futbols, volejbols, virves vilkšana, kā arī daudz un dažādi netradicionālie sporta veidi, piemēram, Vīru siena, "A pastaiga", Spēka vīrs, "Es un mans draugs" u.c.


Pašus mazākos sportistus sagaida dažādas rotaļas un atrakcijas, kā arī iespēja izdaiļoties, piedaloties seju apgleznošanas darbnīcā. Savukārt ģimenēm būs iespēja spēlēt lielformāta spēles.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/39374

2017. gada 8. augustā, 07:50, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Ķegums • 2017. gada 8. augustā, 10:14
Meņģelieši šitajā jo vispār super! Lai izdodas!!!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet