Atgriezties pie raksta

Frisbija juniori kvalificējas EČ ceturtdaļfinālam

Latvijas junioru frisbija izlase ogrēniešiem Juri Miezīti, Ričardu Eglīti un Nauri Jasukēviču sastāvā Nīderlandē notiekošajā Eiropas jaunatnes čempionātā trešdien pārspēja Austriju (15:7) un Poliju (15:11), iekļūstot labāko astotniekā. Ceturtdaļfinālā latviešu pretiniece būs Vācijas izlase.

Pirmajā spēlē Latvija demonstrēja pārliecinošu sniegumu uzbrukumā un sekmīgi darbojās arī aizsardzībā, likumsakarīgi pārspējot Austrijas izlasi ar 15:7.


Dienas otrajā spēlē Latvijas U-20 vienība spēkojās ar Poliju. Pretiniekiem spēle bija izšķiroša, tāpēc viņi bija noskaņojušies kaujinieciski. Pirmos divus punktus guva poļi, bet jau puslaika vidū pārsvaru bija ieguvuši latvieši. Puslaika beigās sekmīgāki bija poļi, kas pārtraukumā devās ar minimālu pārsvaru (8:7). Pēc pārtraukuma Latvijas komanda pilnībā mainīja spēles gaitu, dominējot abos laukuma galos, kā rezultātā tika svinēta piektā uzvara čempionātā - 15:11


Savā jaunajā grupā Latvija ar trim uzvarām un diviem zaudējumiem ieņēma trešo vietu. Rīt, 10. augustā, latvieši spēkosies ar otras grupas otrās vietas ieguvēju – Vācijas izlasi.


Līdz šim Latvijas U-20 izlasei vēl ne reizi nebija izdevies sasniegt Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālu.


Latvijas junioru izlasē šogad spēlē astoņi "Salaspils Frisbija kluba" pārstāvji: Arvīds Žanis Orlovskis (kapteinis; "Salaspils WT"), Imants Ilgažs (Spēles gara kapteinis), Artis Lapsiņš, Bruno Jurginsons, Emīls Elksnītis, Ernests Vīlips, Gregors Matīss un Pēteris Valainis (visi "Salaspils Jr"). Trīs spēlētājus pievienoja "Ogres Frisbija klubs": Juris Miezītis, Nauris Jasukevičš un Ričards Eglītis. Izlasi pārstāv arī Aleksandrs Černovs (Rīgas "Sirocco"), Emīls Spunģis (Valmieras "Savējais") un Roberts Dūdiņš (Ventpils "UltiManiacs"). Izlasi vada galvenais treneris Mārtiņš Gusārs, kuram asistēs Jānis Bernāns.


Latvijas Frisbija federācija saka lielu paldies par atbalstu Ikšķiles novada pašvaldībai, sporta uzturam "Dion Sportlab" un apdrošināšanas brokerim SIA "KOREN".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/39391

2017. gada 10. augustā, 08:49, Sports
Latvijas Frisbija federācija

Jaunākie komentāri

David Martin • 2017. gada 13. augustā, 11:30
Labdien. Ņemiet mazliet laika, lai izlasītu mūsu paziņojumu. Vai jums ir bizness, kam nepieciešams finansējums, vai arī jums ir nepieciešama nauda personisku iemeslu dēļ, piemēram,; Parādu konsolidācija, mācību maksa, lai nopirktu īpašumu, piemēram, automašīnu, māju, lai saņemtu medicīnisko aprūpi utt? Mēs piedāvājam plašu finansējuma klāstu uzņēmumiem un personām, kam vajadzīga finansiāla palīdzība vai atbalsts dažādiem juridiskiem mērķiem. Jūs varat pieteikties kā 100 000 ASV dolāru apmērā individuāli un 500 000 ASV dolāru kā sadarbības iestāde vai uzņēmums. Mūsu pakalpojumi ir patiesi un labi dokumentēti juridiskos nolūkos. Sazinieties ar mums šodien, ja jums ir nepieciešams aizdevums E-pasts uz kontaktu: anthonyhhname@gmail.com

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet