Atgriezties pie raksta

"Ogres NSC" uzņems turnīra pastarīšus

Šovakar pulksten 19.30 Ogres Valsts ģimnāzijas sporta laukumā notiks Latvijas čempionāta futbolā 2. līgas turnīra (Rīgas reģiona čempionāta) otrā posma spēle, kurā "Ogres novada sporta centrs" uzņems komandu "SK Kengaroos/Salaspils". 

"SK Kengaroos/Salaspils" turnīra pirmajā posmā spēlēja A apakšgrupā, kur desmit spēles piedzīvoja desmit zaudējumus. Iesisto un ielaisto vārtu starpība - 9:56.


Otrajā posmā, kurā Salaspils komanda tāpat kā ogrēnieši cīnās par Cerības kausu, "SK Kengaroos/Salaspils" vēl nav aizvadījusi nevienu spēli.


D grupas līdere šobrīd ar trim punktiem ir "Ogres NSC", kas pagājušajā piektdienā savā laukumā ar 6:2 sakāva "BFS Reinards-Ropaži" futbolistus.


Ogres komandā rezultatīvākais ar desmit vārtu guvumiem ir Niks Niklāvs Škaunacis, pa astoņiem goliem iesituši Ģirts Tumans un Matīss Beitāns.


Uz spēli, kas notiks piektdien, 11.augustā, pulksten 19.30 laipni aicināti līdzjutēji. Jūsu atbalsts mūsu futbolistiem ir ļoti svarīgs!

Materiāls publicēts sadarbībā ar
OSPORTS.lv
Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/39401

2017. gada 11. augustā, 08:16, Sports
osports.lv

Jaunākie komentāri

Anthony D • 2017. gada 13. augustā, 11:30
Labdien. Ņemiet mazliet laika, lai izlasītu mūsu paziņojumu. Vai jums ir bizness, kam nepieciešams finansējums, vai arī jums ir nepieciešama nauda personisku iemeslu dēļ, piemēram,; Parādu konsolidācija, mācību maksa, lai nopirktu īpašumu, piemēram, automašīnu, māju, lai saņemtu medicīnisko aprūpi utt? Mēs piedāvājam plašu finansējuma klāstu uzņēmumiem un personām, kam vajadzīga finansiāla palīdzība vai atbalsts dažādiem juridiskiem mērķiem. Jūs varat pieteikties kā 100 000 ASV dolāru apmērā individuāli un 500 000 ASV dolāru kā sadarbības iestāde vai uzņēmums. Mūsu pakalpojumi ir patiesi un labi dokumentēti juridiskos nolūkos. Sazinieties ar mums šodien, ja jums ir nepieciešams aizdevums E-pasts uz kontaktu: anthonyhhname@gmail.com

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet