Atgriezties pie raksta

Sporta spēlēs "Kam vēl nav 100, tas var!" uzvar Ķeipenes komanda Foto

10.augustā Madlienas pagasta atpūtas kompleksā "Krasti" notika starppagastu senioru sporta spēles "Kam vēl nav 100, tas var!".

Sacensības organizēja un vadīja biedrības "Sisegale" darba grupa - vadītāja Anita Markevica un galvenā tiesnese, kā arī šī pasākuma iniciatore Rita Pučekaite.


Sacensībās piedalījās 5 komandas - Meņģele, Madliena, Suntaži, Taurupe un Ķeipene.
 
Sacensību programmā bija četri kontrolpunkti ar frisbija, basketbola, volejbola elementiem un šautriņu mešana. Noslēdzošā, kā arī izšķirošā bija komandu jautrības stafete.
 
Ļoti sīva cīņa kopvērtējumā izvērtās starp Madlienas un Ķeipenes senioru komandām, jo noslēdzot sacensības bija vienāds punktu skaits, bet tā kā stafetē veiksmīgāki bija ķeipenieši, tad viņi arī ieguva 1. vietu un senioru biedrības "Sisegale" dāvāto kausu, aiz sevis atstājot, 2. vietā - Madlienas, 3.vietā - Suntažu, 4. vietā- Meņģeles, 5. vietā – Taurupes seniorus.
 
Pasākuma gaitā organizatori cienāja dalībniekus ar pusdienu zupu, par kuras vārīšanu sakām paldies Dacei Vītoliņai un Daigai Kļaviņai.
 
Pēc sportiskajām aktivitātēm seniori pulcējās uz sadziedāšanos, kur tika pārbaudītas dziesmu vārdu zināšana un prasme sadziedāties kopējā korī.
 
Starppagastu senioru sporta spēles tapušas projektu konkursa "Radoši – Aktīvi – Darbīgi – Izglītojoši – Ogres novadam!" ("R.A.D.I. – Ogres novadam") ietvaros.
 
Sacensību dalībnieki pateicas Ogres novada pašvaldībai par finansiālo atbalstu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/39405

2017. gada 11. augustā, 15:14, Sports
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

David Martin • 2017. gada 13. augustā, 11:27
Labdien. Ņemiet mazliet laika, lai izlasītu mūsu paziņojumu. Vai jums ir bizness, kam nepieciešams finansējums, vai arī jums ir nepieciešama nauda personisku iemeslu dēļ, piemēram,; Parādu konsolidācija, mācību maksa, lai nopirktu īpašumu, piemēram, automašīnu, māju, lai saņemtu medicīnisko aprūpi utt? Mēs piedāvājam plašu finansējuma klāstu uzņēmumiem un personām, kam vajadzīga finansiāla palīdzība vai atbalsts dažādiem juridiskiem mērķiem. Jūs varat pieteikties kā 100 000 ASV dolāru apmērā individuāli un 500 000 ASV dolāru kā sadarbības iestāde vai uzņēmums. Mūsu pakalpojumi ir patiesi un labi dokumentēti juridiskos nolūkos. Sazinieties ar mums šodien, ja jums ir nepieciešams aizdevums E-pasts uz kontaktu: anthonyhhname@gmail.com

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet