Atgriezties pie raksta

Pārtrūkst Ogres NSC piecu nezaudēto spēļu sērija

Pēc četrām pēc kārtas izcīnītām uzvarām un viena neizšķirta zaudējumu Latvijas čempionāta futbolā 2. līgas turnīrā piedzīvojis Ogres novada Sporta centrs, kas 5.septembrī viesos ar 0:2 (0:1) piekāpās Rīgas klubam "Albatroz SC".

Līdz ar šo zaudējumu ogrēnieši līdz minimumam samazinājuši savas iespējas debijas sezonā izcīnīt vismaz Cerības kausu.

Rīgas reģiona čempionātā notiek otrā posma spēles, kurās Ogres NSC cīnās par 9. vietu turnīrā jeb Cerības kausu. Gandarījuma turnīru Ogres futbolisti sāka ar četrām uzvarām pēc kārtas, bet piektajā mačā savā laukumā uzņēma galveno konkurenti "Albatroz SC". Tā spēle noslēdzās neizšķirti un bez vārtu guvumiem.

Otrdienas vakarā Ogres NSC devās uz galvaspilsētu, lai ar "Albatroz SC" tiktos pretinieku laukumā. Jau 10. minūtē pēc Dāvida Šippera sitiena vadībā ar 1:0 izvirzījās rīdzinieki, bet 54. minūtē tas pats Šippers laukuma saimnieku pārsvaru dubultoja. 76. minūtē mājinieku futbolists Kārlis Vītoliņš nopelnīja jau otro dzelteno kartīti un tika diskvalificēts, tomēr, arī vairākumā spēlējot, Ogres komandai vārtus gūt neizdevās.

Turnīra tabulā gan Ogres NSC, gan "Albatroz SC" ir pa 13 punktiem, bet rīdziniekiem viena spēle rezervē, līdz ar to tieši viņi tagad ir galvenie pretendenti uz uzvaru gandarījuma turnīrā.

Savu nākamo spēli Ogres NSC aizvadīs piektdien, 8.septembrī, kad Ogres stadionā uzņems Rīgas komandu "AMOKO/02".